Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb orális szexélményed életed során?

Figyelt kérdés
Az is érdekel ha adtad, és az is ha kaptad, érdekel a teljes sztori, minél több infóval. Kérlek a nemed és a korod is írd oda a válaszodhoz :)

2016. szept. 24. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/211 anonim ***** válasza:
92%

Mivel elég nagy mérettel rendelkezem így nehezebben orálozni nekem.

De volt egy csaj aki letudott mélytorkozni, na nekem ott a lelkem elhagyta a testem arra az időre, annyira jó volt :D

23/F :)

2016. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/211 anonim ***** válasza:
76%
Benyalt a kutyám véletlen 😀 azt hittem a bugyimból kiugrom ilyettemben. 😀
2016. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/211 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt soha se olyan hű de jó...

Sosem tudták bekapni teljesen. Nem volt rossz, mert lényegében a makk kényeztetése tetszik nekem... De akkor is, azért érezném, hogy végre bekapják teljesen.

Eddig még nem ment.


Öm, az első nyalásom szerintem emlékezetes volt, nem mondom, hogy legjobb, de emlékezetes.

2016. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/211 anonim ***** válasza:
81%
Lesz.ptam egy csávót a Balaton parti nádasban :) 20/N
2016. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/211 anonim ***** válasza:
92%
Mostani párom adta nekem életem legjobb orálját. Mivel nagyon szégyellős típus vagyok az elején elleneztem, ő meg csak simán lefogott (nem erőszakosan nyugalom), és megtörtént:) 18/L
2016. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/211 anonim ***** válasza:
55%
Volt egy partnernőm aki vacsi közben a répámat markolta , majd elővette verni kezdte félkézzel és szendvicsre tette . Szívta majszolta és mikor lenyelte közölte hamarabb kívánta meg a desszertet ... Utána megkért fodrászoljam fazonra a fanszőrzetét közben alaposan benyaltam neki ...
2016. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/211 anonim ***** válasza:
91%
A lépcsőházban kapott el az akkori nőm... Jó volt és eléggé extrém is tiniként :)
2016. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/211 anonim ***** válasza:
94%
Akartam ìrni, de ezekhez képest sehol sem vagyok🤔
2016. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/211 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is a jelenlegi párommal volt, én csináltam már neki egy párszor és mindig akarta ő is, de nem engedtem (nem tartom szépnek a puncimat). Aztán egyszer beadtam a derekam és életem egyik legjobb élménye volt, nagyon jól csinálja :) Így nem tűnik nagy dolognak, de nekem az a mai napig is! :D

18/L

2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/211 mr rex ***** válasza:
54%
Egy félvér roma csajt kényszerfranciáztattam kb. 45 percen keresztül, jó bő nyálasan, cuppogósan csinálta, közben kicsit pofozgattam, csúnyán beszéltem vele. Isteni volt! 36/F
2016. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!