Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy farkúaktól és a hölgyektő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farkúaktól és a hölgyektől kérdezném!?

Figyelt kérdés

Milyen érzés mikor a punci nem engedi beljebb a túl hosszú péniszt van e valami plusz érzés emiatt?

Mindkét oldal véleménye érdekelne?


2016. szept. 24. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fájdalmas a méhszáj nem szeret résztvenni a szexben.
2016. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fáááj,akár napokig is.
2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Szúró fajdalmat lehet erezni meg egy fajta nyomast .. nem jo ha nagy a farka valakinek .. elegge fajdalmas es szex kozben nem a fajdalomra szeretnek koncentralni .. 25L
2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mekkora ami már fájdalmat okoz?
2016. szept. 24. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Inkább a vastagság szokott gondot okozni.. Feszítő érzés fáj.. Ha meg túl hosszú akkor meg a méhszájat bökdösi ami nagyon tud fájni.. Nem jó érzés.. 22 L
2016. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem új témaként,de akkor miért van oda sok csaj,nő a hosszú és vastag farokért?

Ezt végképp nem értem.

Sokan fikázzák a 14-16cm-s farkat és sokan szégyellik,hogy akkora nekik és kiderül,hogy mégiscsak jobb a kisebb a hosszabb és a vastagabb faroknál.

És sokan meg dicsekednek itt,hogy neki mekkora nagy van jönnek itt 18- 25 cm-s farokmérettel.

Sok csaj van,aki meg megjátssza az eszét és azt állítja,hogy neki csakis a jó nagy farok a jó.

2016. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Nőként szerintem azért van ez mert rossz a szemmértékünk ilyen téren, a pasik pedig rádobnak plusszba pár centit szóban. Az én páromnak 14-15 cm a pénisze, ami számomra tökéletes, viszont többnek gondoltam amíg egyszer meg nem mértük! :D Úgygondolom ez a méricskélősdi azért inkább komolyabb kapcsolatban működik,úgyhogy a nők nagyrészének fogalma sincs róla,hogy ténylegesen mekkora pénisszel volt dolga. Marad a szemmérték,vagy a pasi szava... :)
2016. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Remélem,aki farok témában feltesz kérdést az elolvassa ezt a kérdést és a hozzászólásokat is,de ez vonatkozik a hozzászólókra is.


Mert mint kiderült a nagy farok mégsem olyan hű de kényelmes.

2016. szept. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem speciel 18centis, van akivel semmi gond, van akibe pont passzentosan passzolt(ez volt eddig a legjobb, mindkettőnknek)és volt akinek már nagy volt és akkor ügyelnem kellett hogy ne menjek olyan mélyre közben. Szóval a lényeg az, hogy mindenki más, van akinek nagyobb jobb, van akinek a kisebb, ezen nincs értelme vitatkozni. Azért mondja sok csaj, hogy csak nagy, mert bennük elfér, és kisebbel nem annyira élvezik. Ennyi. 22/F
2016. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eloszoris nincs olyan, h nem engedi, max extrem esetekben. Masodszor pedig ez tenyleg alkatfuggo. Nekem nem volt sok kalandom, de volt olyan, akibe alig ment bele es volt olyan, akinel egy kis jatek utan harangozni lehetett, pedig nem kicsi...
2016. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!