Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális tanácsot szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális tanácsot szeretnék kérni bizonyos témákban tapasztaltabb idősebb vagy nem idősebb hölgyektől. Hogyan kell orális kényeztetést megfelelően végezni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyan írna aki nekem tényleg tud segíteni. Tapasztalatokat elfogadok.

2016. szept. 23. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha ne nőtől kérj tanácsot olyan téren, hogy mit szeret egy férfi... :D
2016. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én vagyyok a férfi és nőktől szeretnék kérni tanácsot hogy hogyan szeretik legjobban az orális izgatást mivel szeretném minél jobban csinálni
2016. szept. 23. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
:D most gondoljátok ide azt, hogy belinkeltem a homlokcsapkodós Spock kapitányt! :D
2016. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elképzeltük kis vicces vagy :)
2016. szept. 23. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívvel-lélekkel és naaagyon odaadóan. Abból biztos nem lesz bénáskodás.


Én spec. olyankor tudok a legnagyobbat élvezni, ha miközben nyal a párom, a popsimat ujjazza közben. Mostanában alakult így. Előtte meg nyalással egybekötött sima ujjazástól zsibbadt le az összes hajszálam.

2016. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Osztom a 6-ost! Megfelelő ritmusban a megfelelő ponton (csikló), legyél kitartó, ujjakat használj, olykor belenyalhatsz a hüvelybe is. Adj bele mindent (érzelmesen), de maradj gyengéd ne csak épphogy csikizd a nyelveddel. Amikor látod hogy élvezi, akkor tartsd a sebességet, különben kizökkented és kezdheted majdnem az elejétől. Fontos hogy izgasd fel előtte, nem csak lehúzod a bugyit és nekiállsz.
2016. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!