Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan alkalmatlannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan alkalmatlannak érzem magam mi lehet a baj? 24f

Figyelt kérdés

Szóval eléggé furcsa mostanában az életem ezen része. Először is a méreteim átlag fölött vannak mint a testi mint (az) a méretem, de történtek velem olyan dolgok amiket nem értek. Tehát eddig sok barátnőm volt egyiket sem mondanám olyan komoly nyomot hagyónak, de a szexel nem volt probléma..majd megismerkedtem egy csajjal halál komolyan mondom a legszebb volt az összes közül szó szerint megvadultam amikor ránéztem, de amikor oda került a sor akkor jelentkezett egy furcsa probléma amikor orálisan csinálta semmi probléma állt mint az állat, ha verte akkor is de ahogy abban a pillanatban ahogy beraktam egyszer csak lelankadt kb 3 szor próbálkoztam vele, és mind a 3 szor ez lett belőle..és már én mondtam , hogy inkább hagyjuk mert rohadt gáz és nem tudom mivan velem.


Alapból eléggé stresszes, és ideges, hirtelen haragú ember vagyok amit nagyon utálok leírom ezt is talán számít valamit.


Na , és most megint van egy barátnőm szexuálisan nem voltunk együtt még csak lecumizott, de már oda is úgy készültem fel, hogy bevettem egy kamagrát hogy még véletlenül se legyen megint olyan élményem amúgy a csajnak tetszett a farkam, és hiába mondta közben én csak annak örültem, hogy áll de most komolyan nagyon szar, és folyamatos fusztráltságot okoz az életemben..tényleg komoly traumát okozott bennem az a dolog és néha arra is gondolok , hogy valami szervi bajom lehet. Viszont, ha magamnak csinálom akkor semmi probléma nincs vele...


Komolyan mondom nem értem mivan valaki tudna segíteni?



2016. szept. 24. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszered volt a nagyon szép lány mellett. Teljesíteni akartál, minden szempontból megfelelni annak a lánynak, természetesen ebben is. Szerintem túl aggódtad, túl stresszelted, és ezt vitted tovább a mostani kapcsolatba is.
2016. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervi bajod biztosan nincs. Itt valami a lelkedben nem stimmel, valami megfelelési kényszer, bizonyítási kényszer, kudarctól, megszégyenüléstől való félelem állhat a háttérben.
2016. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válazokat elég valószínű ezek szerint, hogy az van amit ti írtatok.:/ le lehet ezt valahogy gyózni?
2016. szept. 24. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
hozzáállás-változtatás a szükséges
2016. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!