Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Leginkább mi miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Leginkább mi miatt akarjátok, hogy minél nagyobb legyen a melletek?

Figyelt kérdés
Már aki akarja, tudom hogy vannak kivételek, de sok lányt hallok panaszkodni, hogy túl kicsi a melle, meg mondja, hogy milyen jó lenne, ha nagyobb lenne neki, még olyan is, akinek nem kicsi, hanem közepes méretű melle van, és vonzó is nem kicsit. Lányok, akik erre vágynak, miért akarjátok leginkább?
2016. szept. 25. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelni akarunk.
2016. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azért amiért a pasik meg nagyobb péniszt akarnak..
2016. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Jobban állna sok ruha, könyeben tudnék fehérneműt vásárolni.
2016. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát én meg vagyok elégedve a kicsi kerek mellemmel de ha egy picivel nagyobb lenne nem bánnám. De nekem nagy mell biztos nem kéne. Minek hogy a ferfiaknak tetszek? Mar igy is tetszek, főleg a barátomnak
2016. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyok es azert imatkozom hogy kisebbek legyenek 😅
2016. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos ugyanazért amiért te nagyobb f.t akarsz magadnak!
2016. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hiányérzetem van, hogy ha tükörbe nézek vagy látok magamról egy egész alakos képet. Folyton nagyobb melleket vízionálok magamnak, szerintem sokkal jobban néznék ki vele. Nagyon kellemetlenül szoktam magam érezni egy nagy mellű nő társaságában, a pasik is gyakran a nagyért vannak oda. Plusz széles a vállam, így még inkább kicsinek tűnik a mellem. Már nagyon gondolkodom a szilikonon, főleg, hogy egyre jobban rákapok az edzésre és majd a diéta után tuti nem marad semmi a mellemből.
2016. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb koromban mindig azon imádkoztam, hogy nagyobb legyen, hogy szebb legyek xD De most meg már túl nagyok és azt akarom, hogy kisebbek legyenek xDDD Csak nem tudok én sem kiigazodni magamon :D
2016. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne ha nem lennének de szükséges a leendő utódok anyatejjel való táplálásához.
2016. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!