Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem akarok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
21 eves lany vagyok, eddig csak egy pasim volt ,es ennek mar 2 eve ( szexelni se szexeltem). Mostanaban kezdtem elgondolkodni azon , hogy akarok e egyaltalan most komoly kapcsolatot... A szex nagyon hianyzik , de ha egy komoly kapcsolatra gondolok , akkor inkabb megijedek mint orulok. Szerintetek vallaljak be egy komoly kapcsolatot (persze olyannal akit nagyon szeretek), vagy elvezzem az eletet egyedul , ugy hogy csak szexelek?
2016. szept. 26. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokszor félünk belevágni a dolgokba, de amikor már benne vagyunk, még is jó döntésnek tűnik és nem bánjuk meg. Ezt neked kell tudnod, de szerintem próbáld ki a csak szex-et és így lesz összehasonlítási alapod.


Itt biztos találsz tucatjával jelentkezőt :D 27/f

2016. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A te életed azt csinálsz vele amit akarsz és ami jól esik.
2016. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Csak szexelni felelőtlenség, de "bevállalni egy komoly kapcsolatot" nem lehet, ha tulajdonképpen nem is akarod.
2016. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tipikus olyan aggodalmak amik vannak egy embernél aki x évig nem élt kapcsolatban.

Találsz egy pasit és 1 nap után már nem fogsz ilyesmin gondolkozni.

2016. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm és szexelni sem szexeltem. Ugyanakkor én nem tudom férfiként elhatározni, hogy mostantól csak élvezet, mert egy nőt is nehéz találni, nemhogy sokat. Max pénzért, de nem vagyok annyira tehetős hogy minden nap új nőkre fussa... 21
2016. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En mar szexeltem az elso pasimmal , csak ennek 2 eve..
2016. szept. 26. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlük vársz önigazolást a rib***kodásra?
2016. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!