Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fura, hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura, hogy nekem kifejezetten azok a dolgok jönnek be külsőre a lányokon, amiket legtöbben szégyenlenek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 22:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

A szépség relatív.

Te úgy vagy teremtve,hogy az tetszik ezert azok a csajo sem maradnak pasi nélkül akiknek lóg a melle és lapozni kell a puncijat.

2017. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%
Tulsuly? Pattanasos arcbor? Mogorva anyajegy/bibircsok a nemiszerven?
2017. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nincs gondod a csajozással és már a sokadik nő után rájöttél hogy bizony a ruha alatt többnyire nem az van amit megálmodtál, akkor nem fura. De ha nem tudsz csajozni és direkt ilyeneket keresel hogy történjen már veled valami, akkor az az.
2017. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én picit nem értem a beszélgetés bizonyos vonulatait, ugyanis abban a korban, amiben egyenesen menő és szexszimbólum a hatalmas kerek sgg, sőt menő direkt kihangsúlyozni az öltözködéssel, ott azt a testi hibák vagy előnytelenségek között szerepeltetni nem jogos. Ha mondjuk még 2012-ben írnátok, amikor még kifejezetten a kis kerek fenék volt az etalon, érteném. De az utóbbi 5 évben bizonyos celebek abszolút divattá tették a vékony derék – nagy kuffer kombót.
2017. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
gondolom akkor te a bohócokat is mókásnak találod
2018. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Néhány pasi legtöbbször nem azért van átlagos vagy átlagon aluli nőkkel mert az tetszik neki hanem mert csak az jut neki.Aztán megmagyarázzák hogy nekik szexbomba nem is kellene mert a lógó csöcsök,nagy segg,pattanások,ragyák, szeplők,salátamuff,stb. tetszik nekik pedig máshoz amúgy sem juthat. :)
2018. jan. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez azért szerintem egy kicsit erős túlzás.

Inkább az van,hogy tudja-van elérhetetlen csaj. A minden szempontból tökéletes. De az kb:nem létezik csak az állmokban.


Aztán talizik egy csajszval aki bizon belsőleg a toppon van:aranyos kedves stb ami kell.

Ha nem tökéletes a teste akkor azt elfogadjuk, mert lehet rajta változtatni. De alapvetően a belső a fontos,mert 70+évesen már nem a kufircoláson jár az ember agya. Elég ha van melletünk valaki és nem árt ha azt az a valakit szeretjük,és ő is szeret.

2018. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!