Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten vonzónak találom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten vonzónak találom a molett (nem gusztustalanul kövér) lányokat. A környezetemben lévő srácok szerint ez gáz, szerintem nem. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Duci fiúk is tetszenek neked? Vagy a lányokra korlátozott a dolog?
2016. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudok késsel villával enni. Ember vagyok, nem állat, hogy meleg legyek.
2016. júl. 16. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Az is gusztustalan hogy neked melegek állatok és a molettek is. Egyébként a te dolgod. Szexelj azzal aki bejön.
2016. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom az általános iskolában molett volt a tanárnénid/bácsid aki tanította az olvasást, szövegértést. Ezért kevered a homoszexualitást, mint defektust a molettséggel.
2016. júl. 16. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

'Ember vagyok, nem állat, hogy meleg legyek.'



Ezt te írtad.

2016. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak mert a b betűs szót nem engedélyezi az oldal.

Mindenkiben emberi és állati ösztönök uralkodnak. Akik ezeken tudnak uralkodni, azok emberek. Akik nem, azok maximum emlősök. Bárminek le lehet hordani nem igazán érdekel. A Pestieknek, illetve egyéb nagyvárosiaknak üzenem, igen paraszt vagyok, még földem is van :D

2016. júl. 16. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Molett vagyok én is.. Viszont én bármikor le tudok fogyni. Viszont aki világ életében szép és csinos volt

Üzenem hogy a szépség múlandó... Nem egy olyan korombéli lányt ismerek aki olyan bomba nő volt hogy csak úgy hugyoztak utánna a pasik.. Aztán szült 1-2 gyereket és szélesebb és kövérebb mint én... És mivel nem sikerült vissza fogynia a terhesség után és nincs bomba teste így már nem is akkora a szája.. Inkább csöndben van... Viszont én könnyen tudok fogyni.. Addig amíg a hormon szintem a helyén van ha ez felborul akár a duplája is vissza jönn.. Szóval ez ördögi kör... 22 N

2016. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező,azzal azért tisztában vagy,hogy a homoszexualitást genetika alakítja?Nem azért meleg valaki,mert nincs jobb dolga,hanem mert annak született...


Ugyanígy téged is le lehetne írni gusztustalannak,amiért a dagik tetszenek.De mivel elméletileg értelmes lények vagyunk,nem ítéljük el,hanem elfogadjuk egymást.Ha neked az jön be,akkor legyél dagi lányokkal,bár arra készülj fel,hogy ez sokak szerint gáz.De vagy foglalkozol vele,vagy leszarod,a te döntésed :)

2016. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz ahogyan vélekedsz a melegekről kedves kérdező
2016. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne ilyet ismerni...
2016. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!