Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi ideig tartott a leghosszabb együttlét a párotokkal?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 08:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
1,5 óra. 19l
2016. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
5%
én ezt annyira hihetetlennek tartom, hogy valaki másfél órán keresztül szexeljen.. lehet, hogy én vagyok a béna de 10-15perces előjáték majd a szex még 10-15 perc és én is és a srác is akkorát élvezünk, hogy az hihetetlen.. ezek a több órák felfoghatatlanok számomra.. :) de lehet h tényleg velem van a baj.. 27/N
2016. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
2, Én is így vagyok.
2016. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
1# vagyok. Lehet hogy hihetetlen de így van. Csak jó partner kell hozzá.
2016. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Előjáték nélkül kb. másfél óra, több, mint tíz hüvelyi orgazmussal.
2016. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%
csak egyféle orgazmus van birom amikor valaki bebizonyítja hogy fingja sincsen a biológiáról.
2016. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%
És az emberek csak úgy számolgatják az orgazmusukat,ha már úgyis ráérnek...
2016. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

# 6


(Biztos fingom sincs a biológiáról, igaz, hogy az volt az egyik egyetemi felvételi tárgyam annak idején. :-)


Én meg azt bírom, amikor valakinek se csiklója, se hüvelye, de meg akarja magyarázni, hogy minden női orgazmus egyforma érzés. :-)))


Én értem, meg elfogadom, hogy férfi létedre vakon elhiszed, ha azt olvastad, hogy "brit tudósok arra a megállapításra jutottak, hogy ....", de nem érzed viccesnek, ha egy nővel akarod elhitetni, hogy ugyanolyan érzés minden orgazmusa? :-)

2016. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

15 perc? Ne nevettessetek már, én még előjátékként is egy órát szórakozok legalább a csajokkal :D


Ne haragudjatok csajok, de attól, mert a partneretek 5 perces nyuszika még nem jelenti azt hogy minden férfi ugyanolyan nyeszlett gyorstüzelő.


Egyébként azok a férfiak ilyen gyorstüzelők akik túl korán kezdték a szexuális életet (nem ismerték ki előbb a saját testüket, ezért nem tudják visszatartani), nem sportolnak, dohányoznak, isznak (folyamatosan ki vannak száradva az alkoholtól), nem táplálkoznak rendesen, vagy épp túl nagy a farkuk (túl sok vér kell bele, nem bírja a szívük). Akire ezek egyike sem igaz az jó eséllyel túl fogja teljesíteni azt amit eddig nyújtottak számotokra az eddigi párjaitok.

2016. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Vessetek rám követ de én egyszer próbáltam számolni.

20 perc alatt 17 orgazmusa volt, lovaglóban. Természetesen nen igazán én okoztam hanem ő saját magának. Aki nem elméleti hozzászóló, az tudja, hogy ez az idő függ nagyon sok mindentől. Volt már 10 pec és volt már két óra is. Nincs két egyforma együttlét.

2016. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!