Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a leghosszabb nektek ami eltelt két együttlét között?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nem lehetett együtt lennem a párommal a bizonyos nehéz napok miatt.

Én kényeztettem őt, ő viszont ugye nem tudott.

Már több mint 1 hét telt el mióta együtt voltunk.

Tegnapelőtt kicsit összekaptunk, azért nem volt tegnap meg azt mondta fáradt.

Én mondtam neki hogy hiányom van de semmi.

Megsimogatta az arcom és aludt.

Pedig tudja hogy már lehetne.


2010. febr. 5. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet valaki fáradt, én is az voltam tegnap, a párom meg tegnapelőtt. Tiszteletben tartjuk. A veszekedés után nem békültetek ki?

A menzesz viszont szerintem nem kizáró ok. Törölköző az ágyra, ennyi. Ha a párodat zavarja, csináljátok óvszerrel. De anélkül sem lesz semmi bajotok, sőt, enyhíti a görcsöket.

2010. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mivel távkapcsolatom van, volt hogy 1 hónapig nem találkoztunk. de amikor együtt vagyunk minden percet bepótolunk :)
2010. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi baj,előfordul minden kapcsolatban.Akkor én mit szóljak?Babát várok,az elejétől el voltunk titva a sextől sajnos.Most már lehetne valószinü,de annyira féltjük Őt hogy nem merünk,illetve átrendeződtek agyban a dolgok,nem a sex a legfontosabb.Viszont imádjuk egymást,minden naposak az összebújások,és alig várjuk hogy újra eggyütt lehessünk.

Egy normális komoly kapcsiba belefér,1-2 hetes kihagyás.25 hetes kismami

2010. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menses alatt nem szexelek.Gusztustalan és a nő részére ferőtés veszélyes is.Amikor a nejem terhes volt,a 6 hónaptól a szülés utáni 5-6 hétig nem szexeltünk.Az orált pedig egyiünk sem sterei.Kibirtuk.Összebújtunk,az is nagyon jó volt.

27/F

2010. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem volt veszekedés csak összekaptunk egy kicsit.

Kibékültünk.

Sok a gondunk mostanában, nem kapja meg a fizetését amivel tartoznak és elég feszült emiatt.

De nekem már hiányzik hogy együtt legyünk.

2010. febr. 5. 09:30
 6/11 A kérdező kommentje:

menzesz alatt nem szeretkezünk soha.

Szerintem sem egészséges.

2010. febr. 5. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
21 év ,azóta nem volt kapcsolatom:(,na jó volt pár de ezeket nem nevezném normálisnak és töröltem is a tudatomból:(
2010. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

röhej....1 hetet nem bírsz ki?!

nálunk 6 hónap volt meg egyszer 7 hónap.

mindkettőnek megvolt a maga oka.

2010. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én feleségem is ilyen és nagyon dühítő tud lenni. Hiányod van? Oldd meg, segíts magadon odalent. Azért nem fogom elkezdeni, hogy utána ne álljon fel fáradtság vagy egyéb miatt és akkor amiatt is hisztizhessen egy sort. Komolyan a férfiakra mondják hogy mindig csak a szexen jár az eszük, a nők sokkal rosszabbak ilyen szempontból!
2010. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem fáradt, van ilyen. ha együtt laktok, bőven leszmég alkalom, nemkell mindig az ördögöt a falra festeni, ha a pasi nem akar veletek szexelni minden egyes napon.

énis kapcsolatban élek, és egyszer eltelt egy hónap úgy h nem szexeltünk. aztán visszaállt a normálisra, heti 2-3-4 alkalomra.

2010. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!