Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszer az a baj, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer az a baj, hogy a lányoknak lányos, "bu*zis", vékony srácok, máskor meg az hogy izmos, nagyon férfias, jóképű, vállas férfiak kellenek? Most akkor mi a jó nektek?

Figyelt kérdés

Nektek, akik mindig panaszkodtok a lányok elvárásaira.

Ha szerintetek EMO-s, páva, férfiatlan, vékony, punnyadt, tutyi-mutyi srácok kellenek csak.

Ha szerintetek izmos, sportos, kigyúrt, férfias, tökös, erős férfiak kellenek csak.


Mi a "jó" most akkor?


2016. szept. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a jó, én a határozott, izmos és helyes férfiakért vagyok oda
2016. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Izmos sportos tokos ferfias helyes pasi :) 21L
2016. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Akinek a meleg barat kullem jon be,azzal nem is foglalkozok mert en nem tudnek vele mit kezdeni.198cm,97kg 24f :)
2016. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha egyik sem? Mondjuk átlagos alkat, egyedi stílussal, normális személyiséggel? Nekem határozottan ez jön be, mindkét véglet taszít.
2016. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között. Ne legyen gizda de ne legyen egy szétgyúrt állat se. És legyen férfias tartása. 22 L
2016. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi emberek, lehet hogy félreérthető volt a kérdésem.


Én is lány vagyok és a kérdés a férfiaknak szólt. Egyszer az a bajuk, hogy a lányoknak csak az izomtiborok jönnek be, máskor meg az a bajuk hogy a gizda pávák.

2016. szept. 27. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt a túlsúlyos, löttyedt pasik mondják, és az a baj hogy nem a túlsúlyos löttyedt pasik kellenek ;) XD
2016. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hanem az alultaplalt fiu-lany hibridek? :D
2016. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az izmos, egészséges kinézetűek, de a csajokat kérdezd :P
2016. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!