Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket, hogyan szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket, hogyan szeretitek ha nyalnak és mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Részleteznétek egy két történetet amikor nagyon jó volt, mit csinált ilyenkor a párotok ?

Jeleztetek-neki, hogy lenne jobb vagy magától jött rá mi nektek a legjobb ?


2016. szept. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"Jeleztetek-neki, hogy lenne jobb vagy magától jött rá mi nektek a legjobb ?"


Bár fiú vagyok, az elsőben nincs tapasztalatom sajnos.:DD mily meglepő.

Azonban bátran szólj, mármint azok a jó párok, akik szólnak a másiknak ha valami gáz van.

Lehet nem hangzik jól, de amikor a fogát végighúzta a... Akkor szóltam neki hogy fáj és nem élvezetes.

2016. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kapkodjon. Használja a kezét és a nyelvét is. Nem szeretem a Bodri kutyákat, legyen kreatív. :) Izgassa a csiklóm, ilyesmi...
2016. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lágyan lassan érzékien. Hogy mit érzek? Jót érzek. 22 L
2016. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Srác vagyok nem kérek privit. csak azért kérdeztem mert azt akarom, minnél jobb legyen a leendő páromnak... egyébként még nem csináltam.
2016. szept. 27. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

én azt szeretem ha lassabb tempóba csinálja a barátom.. .. ha néha 1-2 ujját is bedugja közben, attól teljesen megőrülök :) a csikló gyengéd izgatása eszméletlen jó :)

egy volt barátom azt rontotta el mindig, hogy túl fent nyalta a puncim, mármint a csontnál nyalta..az inkább kellemetlen volt.

azt nem szeretem én még ha néz közbe a párom, de gondolom ez mindenkinél más. :)

2016. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem női szemmel a legizgalmasabb és egyben leggyakorlatiasabb leírás, amit valaha olvastam (jópár olyan tanáccsal, amire sok férfi nem gondol magától) az az, amit ennél a kérdésnél a 9. hozzászólótól olvashatsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5..

2016. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!