Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIUK! Azt mondjátok jobban...

FIUK! Azt mondjátok jobban szeretitek a husisabb lányokat. Mire gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Képeket is szeretnék ha lehet:)

2015. júl. 24. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mondunk ilyet. En peldaul egyaltalan nem szeretem a husisabb (koverebb) lanyokat.


Legyen magas, vekony, sportos. A haj taszit.

2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel :)
2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már régen voltam fiú, de a husisabb lányokon akkor mi husisabb lányokat értettünk. Nagy a fejlődés, ma minden más, mint az én koromban.

De azért a csajok szerintem ma is ugyanabból a szerkezetből állnak, mint akkor.

A hús az izomszövet. Husisabb lány az, aki nem csont és bőr, de nem is elhízott.

2015. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki nem elől deszka, hátul léc, hanem nőies formákkal rendelkezik. Vagyis azért van mit fogni rajta és nem a csontjait fogdossa az ember. Ami nem jelent egyet azzal, hogy kövér. Csak ott kerekedik, ahol kell.:)

És bocsi, de nem pasiként válaszoltam, de én nőként erre gondoltam mindig.:)

2015. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok, illusztrációk, hogy szerintem milyen:

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is kb. azt gondolom amit a 4. Elvileg nem vagyok leszbikus, de sokan állítják, hogy a nőknél belefér. :-)

Szóval én megszoktam nézni a nő társaimat, és nem tudnék ráizgulni egy szikár sportos nőre. Ha ilyen alkathoz vágyom, ahhoz ott vannak a férfiak. Sokkal vonzóbb, ha ott kerek ahol kell, de tényleg hájas ne legyen, és ne lógjon mindenhol. A husi nálam is azt jelenti, hogy legyen melle, feneke, és egy kevés kis kerek pocak, ne legyen kövér, de ne álljanak ki a csontok minden ízületnél és a medencecsontnál.

2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ők a 'husisat' úgy értik, hogy legyenek nagy csöcsei meg jó s*gge. Kövér nem lehet. És vékony se, ha nincs melle. De persze, ha a lányok válogatnak, akkor h*lye válogatós libák, és csak a pénzre mennek, és szegény férfiak mindig csak bántják őket. Ja, de a nem fullos nőket még nőknek sem nevezik, azért nem veszik észre, hogy vannak normális nők is.
2015. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nem csontkollekció, de nem is olyan, h szélesebb mint amilyen magas. Tételezzük fel az ideális testsúlya a magasságához viszonyítva 50-55 kg, de ő ehelyett 60-65 kg.
2015. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2015. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Fiú koromban ő lett volna az ideálom:

[link]

Ma már a visszafogottabb idomokat kedvelem.

56F

2015. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!