Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Milyen az amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Lányok. Milyen az amikor majdnem önkívületi állapotba vagytok orgazmus közepette?

Figyelt kérdés
Írták páran hogy orgazmus pillanatában mit éreznek. Mi jár olyankor a fejetekben? Én ezt úgy tudom elképzelni mint az önkívületi állapot definícióját. Vagyis olyan mintha meghalnátok? Nem értem. Esetleg nem is fogom megérteni? Valaki próbálja meg lécci elmagyarázni vagy legalábbis körülírni :D köszi

2016. szept. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit megszünik létezni olyankor a világ enyhén bódult állapot mint aki be van drogozva. Hülye hasonlat mert sose drogoztam csak filmekben láttam milyen extázisba tudnak esni amikor belövik magukat.. Na az orgazmus okozta hormonok amikor fel szabadulnak kb ilyen hatást érnek el... 22 L
2016. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az úgy azért ott van előttetek hogy most éppen szexeltek? :D nekem is van egy érzésem. Az hogy soha nem fogom ezt megérteni. De azért várom a válaszokat :)
2016. szept. 27. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Á, nekem nem így van. Pár másodperc az egész. Érzem, hogy szétárad valami zsibbasztó érzés a puncimban és végig a lábamon, az izmaimban. Meg ilyen melegség tölt el. De magamnál vagyok azért. :) Utána pedig van egy kellemes ellazult állapot.
2016. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm szintén ilyen állapotba kerül, szinte mindig. Nem tudok rájönni, hogy hogy, de látszik rajta, hogy majdnem magán kívül van. Olyankor úgy magához szorít, ölel, csókol, hogy már szinte fáj. Olyankor olyan heves, mint soha máskor. Az egész teste megfeszül és mintha remegne is néha, úgy feszül.

Próbáltam leírni, hogy a barátnőmnél, hogy is néz ki ez a helyzet.

2016. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt egy lánynak vagy egy fiúnak kellene elmagyarázni? Mert nem mindegy, melyik nemet kepviseled!?
2016. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze azért tudom hogy épp szexelünk azért annyira nem vészes a helyzet
2016. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!