Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok nektek tetszene az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek tetszene az hogy egy fiu akivel együtt vagytok mar egy ideje elmondana nektek hogy maszti kozbe meg szokta magat ujjazni vagy hogy fiukon is szokott fantazialni?

Figyelt kérdés
Vagy taszitana titeket? mit gondoltok erről?
2016. szept. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted kiírni,hogy kort is írjatok.

Mert minden fiú kérdezőnek muszáj tudni,hogy a lány mennyi idős.

Hiszen folyton megkérdezik.

2016. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is akartam ki irni :D de ez nem valasz a kerdesre :)
2016. szept. 27. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem válasz a kérdésre kisfiam csak rossz szemszögből sasolod.
2016. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 nem vagyok a kis fiad ne hiddel ennyire magadrol 2 nem valasz a kerdesre es pont. :)
2016. szept. 27. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Rossz témakör, van homoszexualitás is.
2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem izgatna.

Nem vagyok féltékeny típus. Szívesen beszélgetek ilyesmikről. Vagy nem csak beszélgetni... Főleg, ha érezteti, hogy.mint nőért, odaáig van értem. Onnantól kezdve nem is kellene ujjaznia magát. Csinálnám neki.

2016. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!