Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Dugott mar meg titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Dugott mar meg titeket a baratotok valami extrem helyen? Hol? Milyen volt?

Figyelt kérdés
korotokat is irjatok le legyszi.
2016. szept. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kocsiban volt, egy tó melletti úton, mellettünk egy 5méterre ott járkáltak, ott volt a tó stb.. az volt az első mindkettőnknek :)
2016. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Exem. Egy parkba.. Szar volt nem élveztem.... 22 L
2016. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Vidéken nőttem fel. Akkoriban a férfiak künn a mezőn, a jányok benn a házban szorgoskodtak, tettek-vettek. Sok állatunk volt, emlékszem. Ez egy olyan emlék, mely a feledés homályába vész lassan. De én megosztom néked kérlek szépen. Volt egy pista nevezetű györök, a mézga pista, mézga béla és kocsis julcsi jánya. Egy nap, mikoron épp mentem fejni a tehenet, hogy egy kis vajat köpüljek, elkapott és beszorított a falhoz. Ez volt nekem az első. Berakta gyorsan és a tehenek között dugtunk. Jó vót, mer utána muszály vót elvögyön. A mai napig a férjuram. 80 L
2016. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Vonatban, munkahelyen, Gellért-hegyen, Margitszigeten, erdőben, telken kint a kertben, Balcsiban bent a vízben, kocsiban rengetegszer, templomban.
2016. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Repulo, wellness medence, erdo park kocsin es vezetes kozben szopas, probafulke sok volt.


N 23

2016. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Erdő,park,utca (este). 19L
2016. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Parkban, este egy padon. Meg kilátóban fényes nappal, kicsit mondjuk rizikós volt az utóbbi. :D 19/L
2016. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!