Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha főzés közben a barátotok körülöttetek olálkodik és nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Engen nagyon felbosszant de nem akarok bunkó lenni.

Mért nem érti, hogy akkor éppen főzni akarok és nem kéne pl a nadrágomba nyúlkálnia vagy a nyakamat csókolgatnia.

Hogy tudnám rávenni, hogy ne csinálja?


2016. szept. 17. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kiakaszt egy idő után... :D
2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ahogy fordultam a forró fazékkal, ő meg nem figyelt, hozzányomtam a kezéhez. Véletlenül!

De többé nem kellett magyarázni neki, hogy ez miért baromira balesetveszélyes.

2016. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én exemmel csináltam, bár csak gépezés közben, miközben ő kockult, én benyúltam a felsője alá, és elkezdtem izgatni a mellecskéit, és imádtam ahogy ellenkezett :D

Mondjuk konyhában más, mert ott így ez balesetveszélyes is.

2016. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elkezd nyúlkálni, akkor fogod a fakanalat és rácsapsz a kezére.
2016. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor zavar ha épp a forró olajban sütök valamit mert attól félnék hogy rám borul.. de egyébként nem zavar

22 L

2016. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálom majd kezelni a dolgot. Talán az a gond hogy nagyon kezdő vagyok a konyhában és ha elterelik a figyelmem akkor már gond van, ilyesmivel meg nem nehéz.
2016. szept. 17. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy rövid mondattal megtoldod a gondolataidat mikor rászólsz: "Komolyan mondom!"

Hangsúly ha megfelelő, akkor veszi a lapot.

2016. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van amikor cuki és vicces de folyamatosan idegesítő, mert nehezen lehet haladni vele és veszélyesebb is a dolog. Pl ha az ember alapanyagokat pucol meg ilyesmi akkor nem olyan zavaró de amikor már a tűzhely mellett áll akkor egy puszi oké vagy ha átölel az aranyos de ennyi, inkább segítsen.
2016. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom az ilyesmivel :) Tudja hogy mikor nem kene csinalni es akkor nem is csinalja max kapok egy puszit vagy csokot es mondjuk simit a popsimra aztan ennyi :)) de en szeretem :) ha nem tetszene, mar reg szoltam volna neki. :) 21L
2016. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok már, lányok! Konyhában tüsténkedő csajoknál nincs szexibb, én sem tudom megállni, hogy ne dobjak egy puszit a nyakba minimum. :)
2016. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!