Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokissüti123 kérdése:

Lányok! Milyen érzés volt az amikor először szexeltetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mennyire fájt amikor kilyukadt a szüzhártya? Vagy esetleg volt-e orgazmusotok?


Köszi a válaszokat!



2016. szept. 30. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Elotte colt orgazmusom oraltol, aztan jott a sex. A baratom nagyon elvezte nekem nem colt olyan jo. Szuzhartyam mar nem volt meg de picit fajt.
2016. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt ár szűzhártyám akkor és lassan csináltuk szóval nem fájt csak feszített. Orgazmusom attól nem volt, nem tartott olyan hosszú ideig, de előtte az előjátéktól volt, meg amúgy is szinte mindig volt amikor pettingeltünk.
2016. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt, sírtam is. Pedig teljesen felvoltam izgulva, akkor abbahagytuk es később tértünk vissza rá, de örökre szép emlék marad.:)))
2016. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
orgazmusom előtte volt oráltól. amúgy meg fájt. nagyon. kiabáltam meg nyögtem össze vissza.
2016. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha ez megnyugtat nekem nem volt szuzhartyam de amikor azt elvesztettem az se fajt. Az első sexet meg sem ereztem. Sajnos tobbszor is megkerdeztem bent van-e mar...
2016. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!