Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj vagy furcsa, ha lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj vagy furcsa, ha lányként ilyenekre vágyom?

Figyelt kérdés
Pl ilyenre, hogy akár a kezeimet odakötözik a bokámhoz és "nem hagynak békén" és már azt se tudom hol vagyok, annyi orgazmusom volt és csak utána dugnak meg
2016. okt. 2. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy, mennyi szexuális tapasztalattal rendelkezel.

Mert ha még alig volt partnered, akkor a tested sem ismered igazán, és lehet rosszul sülne el.

2016. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
De bajnak nem baj, csak előbb szerezz tapasztalatot.30 éves korod körül már érthetőbb lesz az effajta vágyad.Ha eddig volt az életedben egyetlen kis páviángyerek, akkor lehet inkább várj még ezzel.
2016. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még csak 2 éve vesztettem el a szüzességem, az akkori barátommal, aki a kikötözédt nem kicsit preferálta, gondolom ő szerettette meg velem
2016. okt. 2. 08:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom, lehet ilyen beállítottságú vagy.

Én 30 évesen, jelenlegi élettársam mellett jöttem rá, mire vágyom.Nekünk fantasztikusak az együttlétek, imádom a segédeszközöket, imádom a kötelet, megőrülök a vad szexért.És mellette jöttem rá, hogy mindig minden kapcsolatomból ez az ami hiányzott.Nem szeretem a romantikus maszatolást, a kőkemény b..... szeretem.

2016. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ha így élvezed, akkor bele se kezdj egy álmodozó, tesze-tosza hapsival, mert az neked csak kínlódás lesz.
2016. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Keres magadnak egy igazi férfit és a többit majd meglátod.
2016. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ezzel a vágyaddal. A gúzsba kötés nagyon izgató: [link]
2016. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2016. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
9%
Írj privit ;)
2016. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod van #10-es?Este nem volt semmi, vagy mi van?!

Ne hallgass rá kérdező, a vágyaink nem egyformák.Ja, nem mindenki olyan prűd mint az okos #10-es.

2016. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!