Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Mi a véleményetek az egy éjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés
Vagy akár a szexkapcsolatokról?

2016. okt. 2. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy lealacsonyító.
2016. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy jól esik.
2016. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ti próbáltátok már?
2016. okt. 2. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs rossz véleményem. Mindegy hogy Egyéjszakás vagy épp szexkapcsolat ami alap dolog az ilyennel az az Óvszer!!! 22 L
2016. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nekem való dolgok, de ha valakinek jó csinálja.
2016. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam már, kétszer, más-más emberrel. Egyik sem jött be...hiányzott az a plusz amit az ad, ha olyan emberrel szexelsz akit szeretsz.

Volt olyan akivel kipróbáltam volna mert megvolt a kémia,kerülgettük egymást és biztos mennyei lett volna. Úgy hozta a sors hogy nem jött össze, de nem ítélem el az ilyet. Ha csak valakit egy buliba megismersz és pár órával később már dugtok az annyira nem jönne be.

2016. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szánalmasnak tartom
2016. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szex ha ket vagy tobb felnott szemely beleegyezesevel tortenik es senkit nem bant az se nem lealacsonyito, se nem rossz. Van aki tobbet igenyel, van aki nem. Van aki csak szerelemmel teszi, van aki anelkul is. Mindegyik teljesen rendben van. Szemely szerint nekem nagy a szexualis etvagyam, es nem tartom magam szexmaniasnak. Tobb egyejszakas kalandom is volt, illetve szex-baratom is. A szex termeszetes emberi szukseglet akar a levego, vagy az etel. Es az egyik ilyen egyejszakas kalandom fordult at kapcdolatta 4 eve. Ma mar egy edes kis fiunk es kozos eletunk van 🙂
2016. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az komoly..és szép is a vége gratulálok
2016. okt. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!