Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek az egy éjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés
Mielőtt kérdeznétek,nekem még nem volt,és nem is tervezem,csak régebben elítéltem,csak az egyik barátnőm más szemszögből mutatta be a dolgot,és most nem igazán tudom hogy hogyan állok hozzá.

2013. febr. 23. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az, mint a nappali kalandokról.
2013. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én személyesen nem érdeklődök az egyéjszakás kapcsolatok iránt, de nem ítélkezek mások felett a szexuális életük miatt. Szóval semmit. Ha jól esett neki, akkor egészségére :D
2013. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne más véleményére legyél kíváncsi, ha egyszer oda fogsz kerülni, majd eldöntöd. Én csináltam régebben is. Amúgy én úgy mondanám egy alkalmas, mert mindegy mikor csinálod . Annyi nem kell elmondani, ez a Te dolgod. Ha nincs senkid, akkor még úgy sem elítélendő. N
2013. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egy éjszakás azoknak jók, akik nem akarnak kötődést.. de ez mellett eltudnak annyira lazulni, h semmi érzelmi dolog, nem kell neki ahhoz, h bármi is történjen az éjszaka alatt.. :)

Valaki megveti valaki szereti..:) van mind2ből bőven.. :) Kérdés h te mit akarsz. :)

2013. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet stílusosan és tapló módon is csinálni ezt is, mint ahogyan bármi mást. De ha jó a szex, akkor miért ne legyen belőle több éjszaka is?
2013. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok híve. oké,hogy vannak szükségleteink meg stb.,de engem egy kalandozni vágyó férfi sem fog egy éjszakára úgy kezelni,mint egy tárgyat,hogy utána meg elhúzzon!!
2013. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem többször előfordult, és (szinte) mindegyik jó élmény volt. Ha nincs párom, jókor, jó helyen, olyannal akihez vonzódom, miért ne? Egyszer élünk, kell a szikrázás. :)
2013. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél tisztában van azzal, hogy egy éjszakás kalandról, csak testiségről van szó, akkor miért ne :)
2013. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem preferálom.
2013. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenben részem: reggel minden pasi elkérte a telefonszámom, és fel hívott. Volt, aki két hetet pedálozott a következő randiért. :p
2013. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!