Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy azonnal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azonnal elárasztanak a privátok, amikor ebben a kategóriában teszek fel kérdést? 18/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mert a "18/L" azt üzeni, hogy egy friss hús, akire rá kell repülni :) - s nem privátba írtam meg :) ;)
2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

18/L miatt.


17/L

2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hát már erre is kaptam privátot.:D

Most meg majd kapom a "direkt privátot akarsz kapni" hozzászólásokat.:D

2016. okt. 3. 19:55
 4/23 anonim ***** válasza:
Azért,mert ha írod,hogy hány éves vagy akkor repülnek is az üzenetek.Volt olyan kérdésem,ahová először nem írtam,hogy hány éves vagyok,majd odabiggyesztettem,hogy 19 és láss csodát érkeztek a privátok....:D
2016. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Erre eddig nem is gondoltam...

De sokszor lényeg a kérdés szempontjából a korom.:S

"Kinyallak. :3

17/L

Erotikus képcsere?"

Az ilyen mit érez?

Ezt nemrég kaptam.

Végül is csak heteroszexualitás kategória, és pont arra irányult a kérdésem, hogy miért kapok indokolatlanul privátokat...

2016. okt. 3. 20:11
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én egyébként azt kérdezném meg a privát irogatóktól hogy honnan a búsból gondolják hogy aki pl 18 éves lány az tuti hogy csinos is egyben????ne vedd magadra kérdező csak engem meg ez érdekel általánosságban
2016. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra, teljesen igazad van, ez engem is érdekelne.:D
2016. okt. 3. 20:56
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudják,csak reménykednek,hogy azok lehetünk,ha azok vagyunk,és ezt mi is tudjuk azt mondják nagyképűek vagyunk,ha csúnyák akkor,meg kedvesek és lassan elpárolognak:D Azt hiszem,a 3-as válaszoló voltam.
2016. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocs 4-es :D
2016. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert ha ide írogat, akkor egy próbát megér.
2016. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!