Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kicsit tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kicsit tovább bírni a szexet?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép,csini,cuki,aranyos barátnőm,nagyon jó teste is van,akár pettingelünk vagy orál,aktus van,nagyon kevés ideig bírom csak,ez normális?Hogyan tudnék ezen javítani?Ha csak pár perc plusz időt nyerni:)Privátba is írhat bárki:)
2016. okt. 5. 00:16
 1/7 Orultseg123 ***** válasza:
Az aktus/pettingeles elott "uritsd ki" :)
2016. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan biztos voltam ebben:D

Egyéb?Mivel ez 1.nem segít nekem 2.rég rosz ha egy párnál nem spontán történik minden így rákészülni se lehet erre.

2016. okt. 5. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyél győri kekszet! :)


Amúgy korai magömlés a neve. Kérdés, a barátnőd kielégül-e az aktus során. Akkor minek kéne tovább bírni?


Vannak technikák.


Továbbra is Lux Elvira Szexuálpszichológia c. könyvét tudom ajánlani. Megrendelheted 590 Ft-ért vagy könyvtár. El se kell olvasnod az egészet.

2016. okt. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rondábbat kellett volna választani.
2016. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt férfinél nincs ilyen probléma.
2016. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

07:04


Te biztos ronda vagy ha ilyen savanyú a szöllő:D


09:47


Te biztos tökéletes vagy ugye?:D

Amúgy felnőtt férfi vagyok csak nincs sok tapasztalatom,legalább én vállalom nem úgy mint a te fajtád aki túl büszke.

2016. okt. 5. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:

ne ki-be mozgasd, hanem töltsd ki ahogy tudod és dörgölőzz, feszítsd be.

Alapból a lányoknak ez jól esik, még ha nem is annyira orgazmus párti, tök jól érzitek egymás minden porcikáját, és mivel nincs a húzogatás, tovább is bírod.

Közben lehet csókolgatni, fogdosni, miegymás

2016. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!