Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek, hogyan tudnám...

Szerintetek, hogyan tudnám anyát más belátásra bírni?

Figyelt kérdés

Hello!

Arról lenne szó, hogy én szeretnék boxolni, de anya nem engedi. Azt mondja azért, mert az nem lányoknak való.

És én mondhatom neki, hogy engem nem érdekel én, akkor is szeretnék, nem engedi.

Szerintetek mit csináljak vagy hogyan vegyem rá?

Légyszi segítsetek!



2016. szept. 4. 10:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok és 14 éves.
2016. szept. 4. 10:41
 2/10 anonim válasza:
Nem akarja hogy valami komoly sérülésed legyen. Ám ez sztem nem kifogás mert nőknél is vannak már olyanok akik boxolnak vagy MMA-nak igaz ők felnőttek te meg gyerek vagy de biztos vagyok benne hogy ők is ilyen idős korukban kezdték és nem 20 évesen hogy bakker én profi MMA-zó akarok lenni és megy az edző terembe
2016. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
el kell, hogy szomorítsalak titeket, de aki 18évesen versenyekre jár, az kb 6-8évesen kezdte
2016. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék annak érdekében, hogy meggondolja magát? Ha a lövészetet engedi, akkor ezt miért nem? Már 2 éve folyton ezt mondom neki, hogy boxolni akarok, de nem enged. Pedig tényleg nagyon szeretném. :(
2016. szept. 4. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát.. velem is ugyanez a helyzet csak èn kick box-ra akarok nagyon járni de n engedi. Most abban egyeztünk meg ,hogy jövőre megváltozik mehet,mert megyek közèpsuliba ès koleszos leszek
2016. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aikiboxer ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én boxolok, a lányom is boxol, és engem se engedtek 14 évesen (karatézni se, később meg az aikido ellen prüszkölt anyám); és a gyerekem boxa miatt is prüszkölt az anyja.


Nehéz ügy.


A box az egyik legveszélytelenebb sport, gyakorlatilag alig van sérült az edzéseken, ehhez képest a kézi- vagy röplabda kész életveszély. De sajnos akik nincsenek benne ebben a sportban, azok nem értik ezt. És nem is nagyon lehet nekik elmagyarázni.


Amit lehetne, hogy valami más sportot nézel ki, például eskrimát, abban nem ütik a fejedet (elsőre de mire anyu ezt megtudja már késő lesz :)), vagy judót/brazil jiu jitsut, ezekben meg nincs is ütés.


14 évesen még fiúként is el lehet jutni versenyekre, csajként meg pláne, a csaj mezőny gyengébb.

2016. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aikiboxer ***** válasza:
100%
#3: 6-8 évesen meg senki nem kezdi, a nagy versenyzők is 9-10 évesen kezdik. A lányom 9 évesen kezdte, több klubban is megfordultunk és a legfiatalabbak közé tartozott.
2016. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerü. Menjen el veled, álljon be ö is. Lehet nem lesz belőle a Lady tayson, de nagyon jó kondija lesz.
2016. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Endr 72 válasza:
Nekem nő edzőm volt,...Szóval hajrá!
2016. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!