Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy pasinak ilyen esetben? 22/l

Figyelt kérdés

Jó, persze egy nőnek is rossz egy ilyen helyzet, de a pasiknak rosszabb, vagy milyen?


Tehát arra gondolok, hogy melegszik a dolog, az ágyban. Már begerjedtetek, levetkőztetek, rajta vagytok a nőn minden formában, tehát nagyon forró a szitu, viszont eszetekbe jut, hogy nincs nálatok óvszer.


Tudom, van más módja is "annak". De lássuj be, vagyis a saját nevemben mondom, az aktus, az aktus. Nem lehet orállal összehasonlítani. Az orál a szex előszobája (nálam) és én pl. vágyom utána behatolásra. De ez én vagyok.


A pasiknak mennyire rossz? Nálam előfordult, hogy rá kellett szólni a srácra, mert hevében gumi nélkül is csinálta volna, "csak egy kicsit" alapon. Mondjuk ez a párom volt, nem egyéjszakás.


Sok pasi nehezen tud ilyenkor 'visszatáncolni'? Konkrét lessek: Mennyire nehéz nem betenni?


2016. okt. 5. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:

*lássuk

*leszek

Bocsi!

2016. okt. 5. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Miután elélveztünk nagyon egyszerű megállni.
2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát borzalmas hogy már minden előkészítve szabad a felszálló pálya be van izzítva a kemencé és megvan minden olajozva és akkor beüt a krakk hogy nem lehet mert nem biztonságok. Egy rémálom bele se merek gondolni szerencsére mindig jól felkészülten áltam neki a dolgoknak szoval nem kelett ilyet átélnem. De ha ilyen is lett volna akkor kicsit gumi nélkül hogy legalább megizlelhessem mi várt volna rám és utána 69 véghez vinni a másikat. (mert amugy bnőm szokta kérni hogy egy picit guminélkül elötte)
2016. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolut pasija válogatja, igen van az a pont nekem is amikor csak probálkozom vele tehát végighúzom a farkam a puncin de ha látom nagyon nem vevő rá akkor megoldjuk máshogy...bár volt már hogy visszavágtam és olyan szinten felhúztam hogy ő akarta magába azonnal na olyankor volt hogy igent mondtam kicsit húzva még az agyát volt olyan is hogy nemet... de nehéz higgadtan gondolkodni mikor az összes vér máshol van :D
2016. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz nem-betenni. Fizikailag nem nehéz megcsinálni, hogy nem teszed be. Ez nem egy önkételenül jövő gerincvelői reflex, mert azt valóban lehetetlen lenne tudatosan visszafogni.


Csak lelkileg-szellemileg nagyon nehéz, mert marha váratlan, és kellemetlen nyilván, mikor már az egész tested és tudatod be van rá indulva. Valóban nagyon nem jó. Ha egy mód van rá, akadályozd meg, hogy ilyen előfordulhasson (pl. előre kérdezd meg).



Azonban a fizikailag is igazán kellemetlen rész nem sokkal ezután fog következni a férfi számára, és ezt úgy hívják, hogy vőlegénybetegség. Keress rá ha érdekel! Röviden a lényege, hogy ejakuláció nélkül befejeződő intenzív szexuális izgalom után a herék nagyon nagyon elkezdenek fájni, de annyira, hogy még a sima gyaloglás is szinte gyötrelem. Élettanilag nem káros a dolog, csak pár órán keresztül iszonyúan fáj.


Szóval ha már ilyen szitu adódott amit leírtál, és amúgy orálozni sem akartok, akkor is kegyelemből egy gyors ejakulációt érdemes elintézni neki. Akár te őneki, vagy ő magának, ez mindegy. Ez mondjuk tényleg csak a "technikai" oldala a dolognak.

2016. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Nincs semmi bajom az orállal, sőt. Csak jobb, ha a teljes menüt kapom/adom. :)
2016. okt. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!