Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, mennyire fontos nektek az, hogy a párotoknak vagy annak a pasinak akivel alakul valami legyen jogsija és autója? Abban az esetben ha nektek mindkettő előbb említett dolog van.

Figyelt kérdés
Igen azért kérdezem mert van egy lány akivel alakul valami és neki van mindkettő nekem viszont csak jogsim van és emiatt kicsit kisebbségi komplexusom van.
2013. febr. 23. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Az autó nem fontos, BMW legyen!!!
2013. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyen komplexusod. :)

Ha szeret akkor nem azért szeret amid van. :)

2013. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Eddig még nem volt sem jogsival, sem kocsival rendelkező barátom. Nekem sincs egyik sem, a tömegközlekedést veszem igénybe, miért várnék el egy pasitól mást? :)
2013. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%
:DD esélytelen.. jogsi és autó nélkül felszedni valakit?!
2013. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Abban az esetben ha nektek mindkettő előbb említett dolog van."


Bocsi, ezt most vettem észre. Hozzáteszem, hogy ha nekem lenne bármelyik is, akkor sem várnám el mástól.

2013. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lényeges dolgok ezek.
2013. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem egy kicsit sem érdekel ez.
2013. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van mindkettő és még lakásom is. És sajnos én is tapasztaltam kisebbségi érzést a fiúknál. Több, azaz két kapcsolatom is hasonló miatt futott zátonyra.

Mivel jól megvagyok anyagilag, szeretnék is úgy élni. A partneremmel szeretném jól érezni magam. Több esetben előfordult, hogy szóba hozta, hogy neki nincs erre, meg arra pénze, nem tud eljönni ide, vagy oda. Én tiszta szívemből, önzetlenül kifizettem volna a költségeket. Ettől volt kisebbségi érzése. Hiába mondtam, hogy majd ha neki is lesz megfelelő jövedelme, akkor beszáll a költségekbe. Az önérzetük nem engedte, hogy együtt maradjunk. Én megértem, csak nekik is meg kellene érteni, hogy azért én szeretnék egy kicsit jobban élni, ha megtehetem.

Azt gondolom, hogy egy határozott, egészséges gondolkodású fiúnál nem fordul elő. Vagy még is.

2013. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én valamennyire azért örültem, mikor megtudtam, hogy a páromnak van jogsija és mer is vezetni, mert ugyan nekem is van, de én gyáva vagyok. :D Úgy gondoltam, ha egyszer lesz kocsink, legalább egyikünk merjen a volán mögé ülni. Aztán a kocsit már együtt vettük.
2013. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

8as igen ilyesmi a helyzet

2013. febr. 23. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!