Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon csak ilyen "egy patronos" külsejű nőket látok mindenhol?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom azért mert a pasik fullos csajokat akarnak és így szinte minden lánynak torz képe van magáról mert minden faroknak meg akarnak felelni mert mindenhol azt hallják hogy legyen dögös veszes nagy mellű kerek seggű baba arcu és nézzen ki úgy mintha most jött volna ki egy szalonból mert az a pöpec jah és legyen bevállalós lehessen az összes lyukába dugni mert a pasiknak ez kell mert már számukra alap az anális szex a Mélytorok meg az hogy lenyelje... Talán ezért látsz " csak " ilyen " egy patronos " lányokat... Vagy csak nem nézel mögéjük.. Mert téged is csak a külső fog meg mert egy szürke kisegért nem látsz meg egy díszes páva mellett.. 22 L
2016. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
mert nekik is ennyire kellünk, kivéve ha pénzed van..akk vidd vásárolni is
2016. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed úgy, hogy ha egy nő igényes, ad magára, akkor egypatronos?
2016. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Max egy patronos. Ennyi semmi több. Több patront már nem ér meg.
2016. okt. 6. 09:46
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Agresszív vagy és hímsoviniszta, lenézed a nőket. Ne csodálkozz, ha a markodba kell eregetned a patronodat jobb híján.
2016. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok ronda de nem is vagyok pláza p..csa. Jah és nem vagyok felháborodva. ;) 1-es voltam ;) további szép napot mindenkinek
2016. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
sztem mind megér legalább kettőt, nekem csak azok nem jönnek be akik kiló smink alá bujnak, száj szélén, orrában pc, tüdőnadrág, bokafelhajtás, meg mikor sötétebb a bőre mint a haja, na nekem ezek abszolut kizáró okok.. bármilyen fétist, vágyat elfogadok és ki is próbalok mindent amit lehet, csak ezek a szépségundoros vonások ne legyenek
2016. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a külső ábrándít ki, inkább a butaság, konzumidiótizmus, önzőség, pénzvadászat.
2016. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert nyilván már az összes magyar nőt láttad... :D
2016. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem jobban fáj hogy egyre több a torz ènkèpü szociálisan alulfejlett zs kategóriás tv műsorokon felnőtt pénzsóvár alulmüvelt lány.... tisztelet a kivételnek
2016. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!