Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamar elsülök, hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elsülök, hogyan tudnám mégis keményen megdugni a nőmet így? Ha kemény vágta van, sajnos elsülök Elég borzasztó így

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Önkontroll, más nem fog segíteni max az idő, ahogy már nem élsz át akkora ingert egy meztelen nő látványától, de persze ez is ember függő. Próbáld meg magad fejbe tenni.
2016. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez agyban dől el, én ha akarom 5 perc alatt eldurranok, ha nagyon akár 3 perc alatt is, de ha akarom több, mint 1 óráig is bírok hegeszteni, ez nagyon sok mindentől függ, nyilván a partner kinézetétől is többek között, de leginkább attól, hogy az ember mennyire bírja magát kontrollálni, ez például pontosan egy olyan dolog, amit lehet fejleszteni, tehát nem kell az embernek elásnia magát, ha esetleg van pár gyors tüzelés, ha a lány szeret, és mondjuk kinyalod utána, vagy pusztán csak örömet okozol neki valamilyen módon, és te magad is hajlandó vagy saját magadat "képezni" akkor rövid időn belül sokat tudsz e téren fejlődni. 25F
2016. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már fejlődtem, de az az igazság, hogyha nagyon akarok akkor szerintem akár 15 mp alatt is elsülök, ha kemény vágtába kezdek. Bírom tovább is csak nem olyan keményen sajna, erre még valahogy gyúrni kell

Na mindegy, így is ki tudom elégíteni a csajt, de azért jobb lenne néha egy kis keménykedés is,na!

2016. okt. 6. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel mi is így voltunk. A barátom sokszor berakta és már el is sült. Sokat próbálkoztunk, volt orvosnál, mindenféle szerekkel késleltettük a dolgot, de nem használt semmi. Végül kipróbáltuk amit a neten olvastam. Egy hónapig minden nap reggel-este elsült, a kezemben, a nunimban, utána egy hónap naponta egyszer, majd egy hónap semmi, egy hónap napi egy, majd egy hónap napi kettő.

A végén neki már csak a levegő jött. Többször reggel majdnem elkéstünk a melóból, mert még neki kellett segítsek. :-)

Azóta minden rendben, a hancúr óriási élvezéssel ér véget részemről (többször el is sírtam már magam, annyira jó volt), és neki még mindig áll, és még rá kell várni, hogy elsüljön.

2016. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!