Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fél éve járunk. Ő le akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk. Ő le akar velem feküdni, én viszont nem szeretnék. Mit tehetnék? 18/L

Figyelt kérdés

A fiúm nagyon noszogat, hogy feküdjünk le, mert régóta járunk, én viszont nem igazán állok rá készen.

Egyelőre még nincs is nagyon szexuális étvágyam, csak egy kevés, és tényleg, nem szeretném megtenni.



2016. okt. 6. 22:15
1 2 3 4
 1/32 RRR ***** válasza:
74%

ha te nem akarod,akkor ne tedd

ha nem érti ezt meg és erőszakoskodik ,akkor gondolt át a kapcsolatotokat

amúgy meg annyi más módon lehet egymásnak,örömöt,orgazmust okozni

2016. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
48%
Türelmes a srác, szó se róla. Nem tudom miféle kapcsolat ez de nem tűnik túl egészségesnek.
2016. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
45%
Akkor öld meg!
2016. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mondd meg neki,és kész. Bár nem értem mire vársz,lehet nem is szereted eléggé,vagy úgy érzed ő nem, ezt Neked kell tudni,de akkor meg minek vagy vele? Hm....
2016. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Mondd, hogy nem Jehova tanúi vagytok. :/
2016. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem, csak nem szeretnék még szexelni.
2016. okt. 6. 22:23
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
fél éve jártok!! Mire vársz akkor,miért nem akarsz,Veled van a baj,már ne is haragudj.Meddig akarsz várni még 2-3 évet,vagy mi? Még örülhetsz,hogy veled van én már rég dobtalak volna,nincs az a jó nő,aki még fél év után sem akar velem lefeküdni. 3-4 hónap még ok,ha van közben petting vagy valami,de,hogy még fél után se,na az már sok! De te tudod.
2016. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg neki, hogy aszexuális vagy, ezért inkább szakítsatok. Kíméld meg szegényt magadtól.
2016. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Feküdj le velem
2016. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%

Fél éve akkor max csak suliba jártok, ha még nem volt szex.


De kicsit spoilerezek hogy mi lesz: Te szakítasz vele majd, anélkül hogy lefeküdnél vele, mert majd jön egy macsó domináns kan az életedbe, akivel első alkalommal majd lefekszel.

2016. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!