Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mekkora a ruhatáratok...

Lányok mekkora a ruhatáratok és milyen összeállítású?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb így jellemezném:D

[link]

Ezekből áll: blézerek, ujjatlanok (egyszínű, mintás, passzos, bővebb, minden féle), néhány kardigán, csőnadrágok, rövidnadrágok, skater szoknyák, egyszínű pólók, tornacipők, saruk, fűzős csizmák. Kabátból van farmer, bőr, télire pedig ilyen susogós:)

2016. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Pénztárca függő.Akár több gardrób szobára valót is el tudnának a csajok viselni.Bocsi ha valakinek a lelki világába gázoltam.:)))
2016. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én utálok vásárolni és öltözködni is, szóval nincs sok ruhám, a nagy részét azoknak sem hordom. Szoknyák, felsők, egyberuhák, nem sok van egyikből sem és nyári cuccok többnyire, hidegebb időben is ezeket hordom, csak még ráveszek pulcsit, harisnyát húzok hozzá és kész.
2016. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 és 3 válaszát köszönöm kedvesek vagytok hogy elmondtátok öltözködési szokásaitokat annak ellenére hogy a ruhatár meglehetősen intim zóna.
2016. júl. 25. 20:59
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es-nek is köszönöm, bár az ő válasza kicsit eltér a kérdés lényegétől.
2016. júl. 25. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyberuha 3 db, felsők úgy... 3 fióknyi.... mindig csak felsőket veszek, ez ilyen hülyeségem, aztán még mintás és meleg leggingsek (ezeket rétegelem, alulra egy meleg, felülre mintás) nadrág csak pár darab, szoknyából is talán 3-4, harisnyából is jópár, pulcsi, boleró összesen kb 7 db, cipőnek egy szandál, egy tornacipő, egy acélbetétes, egy ünnepi és 2 csizma meg egy brutál hótaposó mondjuk ritkán veszek ruhát és még ritkábban dobom ki, a legviccesebb hogy simán felveszem a 3 ezres kínai gatyát a 7-8 ezres goth trikóval.
2016. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Góth trikó és kínai gatya tényleg eredeti összeállítás nagyon tetszik. Köszönöm a válaszodat neked is!
2016. júl. 26. 22:37
 8/11 Fizikiwi ***** válasza:
Próbálok laza lenni suliba, edzésre. De amikor alkalom van, nagyon elegáns tudok lenni. 5 csini egyberuhám van. Meg sok farmerem.
2016. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat neked is.Annyit kérdeznék hogy szoknyáid is vannak vagy csak egyberuhák?
2016. júl. 28. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én ruhatáram kb. 70%-a fekete :D Van 5 ruhám, 4 db fekete farmerom, 2 db fekete leggingsem meg 3 szoknyám. Felsőkből van egy rakat pólóm, mintás, egyszínű, nőies, unisex... Van 3 blúzom, 4 db haspólóm amit nyáron magában szoknyával hordok, télen meg veszek alá egy fekete trikót és nadrággal hordom. Van 2 ünnepibb összeállításom is, ami szerintem pont elég :D Cipőkből télre van 2 bokacsizmám meg egy vastag utcai cipő. Nyárra van 1 balerinám és van 4 szandálom amiből csak kettőt hordok rendszeresen. Tavaszra/őszre van 2 tornacipő meg 1 nyitott cipő. Nem tudom a táskák/ékszerek idetartoznak-e :D Táskából van 1 hátizsákom amit nagyon szeretek, jól lehet benne rendezni a cuccokat, meg van 2 oldaltáskám amik kisebbek, de alapban nem szoktam sok cuccot vinni magammal. Régebben hasitasit hordtam a vállamra akasztva xD Ékszerekből meg főként saját készítésűek vannak.
2016. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!