Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen imádok nyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen imádok nyalni, szeretem ha lány az arcomra ül, a behatolás viszont nekem valahogy nem annyira fontos, max inkább popsiba és ha meglovagolnak csak. Ez mitől lehet? 32f

Figyelt kérdés
más pasi is van így a csajokkal?

2016. okt. 7. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Talan mert minden ember mas. Nincs eźzel gond csak talalnod kell megfelelo igenyu partnert.


Nem kotozkodes de kicsi a farkad? / eďdig kisebb peniszu ferfiakkal talalkoztam hasonlo igenyekkel/. Nem eloitelet!


N.

2016. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy kicsi lenne..plussz azt sem gondolom hogy amikpr szexről van szó,a farokméretnek kellene lenniea második kérdésenek, szerintem ezt te is tudod:)
2016. okt. 7. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM! :D

Persze, hogy vannak. Egyénfüggő az, hogy ki mit szeret, hogyan élvezi a legjobban a szexet, de ezzel szerintem csak a billentyűzetem koptatom, annyi helyen levan írva már. Én pl a punciba amikor behatolok, azt csak úgy élvezem igazán, ha hátulról kutyapózban, vagy előlről, térdelek, az asszony lábai meg a nyakamban vannak. Olyanról is hallottam már, hogy valaki nem szereti, nem igényli azt, hogy leszopják. Ettől még nem válik beteg természetűvé az ember.

Hogy mitől lehet? A rendes szexet feltehetően meguntad, a szerelmeskedés túl lassú lett, egyre többet akarsz elvárni a partneredtől. A látvány az, ami inkább felkorbácsolja a vágyadat, ahogy pattog a farkadon. Élvezed a helyzeted, és közben úgy érzed, hogy a nőd is élvezi (azért írom így, mert nem tudom, hogy így van, még nem hívtál meg, illetve, ha nem szemtől szemben vagytok olyankor, vagy nem beszéltek róla, akkor ez nem fog kiderülni). Ennél többet szerintem felesleges beszélni róla. Az a lényeg, hogy élvezzétek a szexet, mert ha ez megszűnik létezni akkor már csak a maszti marad, szóval szerintem kapaszkodj ebbe a dologba, amíg lehet, ha ezt tényleg élvezed.

2016. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy ahány ember , annyi válasz:)

de köszi nem maszturbálok, és magomat sem szórom, mert tantrikus vagyok.

mindenestre érdekes látni, milyen tudatszintről érkeznek a válaszok, köszi nektek:)

2016. okt. 7. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

2 valaszbol ne keszits statisztikat. :)) plusz o ferfi en meg no vagyok. Volt egy kapcsokatom /elso/ a vegen kb 6-7 honapig csak oral es anal volt. Mert annyira jo volt vele. Velem nem illenel ossze mert a nyalast utalom es a lovaglo pozt is.



Elso...

2016. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan tudnák idegenek megválaszolni, hogy te mit miért szeretsz és nem szeretsz.


Csináld ahogy élvezed, de ha gondolod járj el pszihológushoz, előbb utóbb kikutatja mitől van ez nálad, vagy legalábbis azt mondja tudja. Esetleg egy kutatás alanya lehetnél, ahol egy tudósokból álló team vizsgálná mitől van ez így.

2016. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!