Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél, vagy egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél, vagy egyéjszakásnál mennyire fontos a nő élvezete a pasinak? Vagy csak ő élvezzen el és kész?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 10:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%
Ha nincs érzelem csak szex,pont leszarom hogy a tyúknak jó volt-e vagy sem. Az olyan nő aki belemegy az egyéjszakás kalandba,az k_rva. (ezen az alapon minden nő k_rva) Telivágom aztán helókitti.
2016. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

#2 pont az ilyen csírák miatt csinálja már ezt kevés normális nő...


1 éjszakára szerelmes vagy kötöttségek nélkül. Persze, hogy fontos a lány élvezete.


23/F

2016. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem ha elélvez..és bármi lehet utána..
2016. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Engem érdekel, mert nekem az is élvezetet okoz, ha tudom hogy a nő is élvezi. És jó érzés tudni hogy a másik is élvezte.
2016. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
11%
Álszentek vagytok. Tudom hogy ti is azt gondoljátok hogy "a szex addig jó amíg nekem jó" csak nem meritek kimondani. 😊
2016. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%

Az egyéjszakásbak pont az a lényege, hogy mindenki a saját élvezetével törődik mert úgysincs negatív következménye.

Ha egy kus szutykot fél óra ismeretség után egy kólával fel lehet szedni és megdugni akkor Nehogy már még a kicsi lelkével is foglalkozni kelljen.

2016. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

5: (Én amúgy felpontoztalak)


Nem érted? Nem csak a fizikai öröm van a világon. Az nem okoz neked élvezetet, amikor nagymamádnak ajándékot viszel és örül neki, vagy amikor egy haverodat kisegíted valamiben ő meg hálálkodik a segítségért?


De, pedig akkor sem szopnak le téged. És ez a lényeg, hogy a szexben sem csak a fizikai élvezet létezik, hanem ugyanígy ott van az is, hogy egyszerűen jó érzést kelt benned az, ha látod hogy más embernek örömet okozol és a másiknak is jó.

2016. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

5-6:


Nekem meg egy ismeretlen ribi öröme is örömet okoz. Ennyi a különbség közöttünk. (De ezt nem jó vagy rossz értelemben mondom, hanem csak semlegesen hogy ez egy különbség, amiről nincs mit többet beszélni, mert nem vagyunk egyformák)

2016. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

#1 te is belemész egyéjszakás kalandokba,tehát te magad sem vagy jobb náluk,te is ugyanolyan "k*va" vagy,csak pasiban.Más szemében a szálkát is észreveszed,de a sajátodban a gerendát se...bravo kettős mérce.


Egyetértek a #2 válaszolóval,egy éjszakára szerelmebe esel és az a legjobb,akinek a partnere élvezete is fontos :) Az olyan tapló pasik,akik ezt leszarják,majd ne csodálkozzanak,ha azt hallják vissza magukról,hogy rosszak az ágyban :D

20L

2016. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
14%
Bla-bla-bla 😊
2016. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!