Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, írnátok nekem az erotiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, írnátok nekem az erotikus vágyaitokról?

Figyelt kérdés

24L vagyok és jelenleg nincsen barátom,de kapcsolatot sem akarok.


Viszont szeretek masztizni.


Viszont kíváncsi lennék a ti vágyaitokra,hogy mi az amit ti szeretnétek csinálni a kedvesetekkel vagy már csináltátok.


Minden téma érdekel kivéve az erőszakos és a gusztustalan témájú szex.


2016. okt. 8. 05:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb szőrös, pocakos kamionsofőr.
2016. okt. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már ébren vagy most hajnalban, akkor megcirógatnálam, alaposan minden porcikádat, majd jól megmasszíroználak, mindenütt. A cikicket, puncit is alaposan, utóbbit elül is, annyi ujjal, ahánnyal kéred, vagy eggyel többel. Lazításként végigpuszilgatnám a testedet.

Ha ez megvan, csinálnék Neked reggelit. Szombat van, néznénk valami programot mára, amihez kedvünk van. Lehetőleg olyat, ahol ketten lehetünk. Minden alkalmat megragadnék, hogy magamhoz öleljelek. A folytatás majd alakul közben...

2016. okt. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilvános szex. Ha kipróbálnád akkor írj
2016. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lábszex.
2016. okt. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb orálisan kielégíteni úgyhogy kezei meg vannak kötve majd több pózban magamévá tenni...
2016. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vágyam az hogy valaki jól megdugja a nejem és én kinyalhassam belőle az anyagot. Supi lenne
2016. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha még alszik, akkor simogatással és csókkal felkelteném, átölelném, majd úgy feküdnék hogy én legyek felül. Szépen lassan fentről lefelé végigcsókolnám a testét, közben levetkőztetve őt. A nyakától a mellèn keresztül, a hasán át le egészen a punciájig. Fèlrehúznàm rajta a bugyit, és a két lábàt szétnyitva elkezdeném a nyelvemmel izgatni a csiklóját és nyalni a punciját. Amikor látom hogy élvezi átfordulunk, és a 69-es pózt vesszük fel. És amíg ém nyalom őt, addig ő is elkezdi a farkamat nyaldosni, majd kissé mélyen szopni. Amikor már rendesen lucskos a puncija akkor először kutyában hátolról lassú, de erősebb lökésekkel, majd misszionáriusban egy gyorsabb tempóban tenném magamévá, adddig amíg hevesen el nem èlvez. Ezutàn meglovagolna amíg èn el nem mennénk, és beleélveznèk a szűk kis puncijàba.
2016. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én vágyaim: b@s zni akarok.

Lényegében ennyi volna.

2016. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maszti egymás elött egy lánnyal!
2016. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem mikor az én szervem dörzsöli a puncijához és úgy élvez
2016. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!