Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 éves szűz nő. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves szűz nő. Hogyan tovább? Most mindent le kell zongorázni az elejétől? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Összejöttem nem régen a kolléganőmmel, pár hete hete kb. és kisült, hogy 36 évesen elvileg szűz. Gondolhatjátok, hogy lefagytam, mindenre számítottam, csak erre nem. Átlagos külsejű hölgy, szerintem nem csúnya, csak elég szerény és zárkózott, tipikus karrierista.

Beszélgettünk erről a témáról, úgy azért nem teljesen szűz, orális szex volt már az előző párjaival is, de mind megunták és szakítottak vele, mielőtt a teljes aktusra sort kerül volna. Biztos, hogy szűz, láttam megvan a hártyája és olyan szűk mint a fene, ujjazás egy ujjal is fáj neki, az meg így elég irreális, hogy plaztikáztatta volna.

Na már most nekem ezzel az egésszel csak annyi bajom van, hogy nem tini vagyok már és az én koromban a párommal már csak egy jó kiadós szeretkezésre vágyom, nem pusztán "pepecselésre" (én 39 éves vagyok). Mindig odafigyeltem a barátnőimre az ágyban, tudok gyengéd és odafigyelő lenni ha kell, de egy olyan nőnél, akinek még senki sem hatolt be, néha még ez is kevés. Ez a pasira is nem kis felelősséget ró. Tudom, ugyan szűz nővel még nem voltam, de olyannal igen, akinek voltak gondjai a behatolással és ott is beletelt hónapokba, mire megoldottuk. Persze azzal a hölgyeménnyel sem lehetett egy kiadósat szexelni, de szerettem úgyhogy nem érdekelt. De most, hogy újra megint mindent az elejétől...csak petting egy darabig, aztán a behatolás is ki tudja mire jön össze, pláne egy rendes aktus.

Légyszi, aki kamunak titulálja a kérdésemet, ne válaszoljon rá! Köszönöm! Segítségért jöttem, hogy mit tegyek ebben a helyzetben.



2016. okt. 8. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
6%
az ilyen nőtöl mentsen meg a sors,igazi vadmacska lehet:XD.vagy inkább apáca?
2016. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj, én nem gondolom, hogy ez kamu lenne. Viszont elég sok mindenbe bele lehet halni, de ebbe, hogy várnod kell vele, biztos nem fogsz. Vannak ennél ezerszer nagyobb problémák is az életben. Semmi bajod nem lesz 39 évesen se, ha akár egy évig nem szexelsz. Mások kibírják, biztos te is. Ha szereted, és tényleg szereted, akkor főleg kibírod. Mi bajod lehet ettől?
2016. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Nah ez érdekes kérdés. :) Én átérzem a gondolataidat. Még egy nem szűz félénkel sem élmény, mert nem engedik el magukat és csak mint egy fadarab várja a csodát és még ők dobják az embert, mert nincs orgazmusuk... szóval nem tudom hogy boldogak tudtok e lenni majd így. nem tudom. kívánncsi vagyok más mit ír majd.
2016. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Ha neked ez nem fér bele, akkor hagyd. Döntsd el te, hogy most akarsz-e küzdeni, vagy sem, de teljesen érthető női szemmel is mindkét döntés.

2016. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
36 éves és szűz mi? max akkor lehet ha egy bányarém!
2016. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló! Amint kértem, ha érdemben nem tudsz válaszolni, ne offold szét baromságokkal a kérdésemet! Ha nem lenne szűz, mégis hogy a fenébe lenne meg szűzhártyája, okoskám? :D
2016. okt. 8. 19:56
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Ja mert már meg is nézted mi? Kis szűz félénk nő de azért a lábát szét rakja neked hogy bele nézz a punijába :D Értelmes kérdésekre értelmes választ adok! De az hogy egy 39 éves pasi itt kérdezgeti hogy felnőtt fejjel mit kell tennie egy "szűz" nővel elég ciki szerintem! Főleg hogy itt a felhasználók 80 %-a tini! És elég kamunak hangzik ez az egész! Mai világban 36 éves szűz nő :D Lehet hogy te sem láttál még élőben pinát 39 éves fejjel! Aztán elhiszed hogy szűz az a nő! Vagy az egész kamu! De sok sikert! Aki elhiszi az majd meg mondja hogy mit kell tenned! :D
2016. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
DIREKT ÍRTAM, HOGY NE VÁLASZOLJON AKI NEM TUD RENDESEN, NEM HISZEM EL HOGY ITT ENNYI ÉRTELMI FOGYATÉKOS VAN!!!
2016. okt. 8. 20:19
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne mérgeljétek már szegény hapsit :D
2016. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van a fentinek. Nagy kamu az egész. Erre vered? És attól, hogy óbégatsz, nem lesz igazad.
2016. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!