Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek! Milyen kellemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Milyen kellemes élményetek volt kukkolás terén?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy még középsuliban nagy szünet volt, a mögöttem ülő csaj meg gondolt egyet, hogy ő alszik egyet, mert hulla.Ledobta a papucsát, aztán felrakta a lábát az asztalra és úgy aludt.Én meg nyilván rögtön nem hagyományos módon ültem a székre, hanem 90 fokban elfordulva, így frankón kb 30 centiről csodálhattam meg a lábát:D

Vagy a másik ilyen, haverom tanárnő anyja, aki tavasszal mindig a teraszon javítgatta a dolgozatokat és szintén felrakta a lábát a korlátra, így mikor mentem fel a lépcsőn, szinte mindig megcsodálhattam a talpát.


2016. okt. 8. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kukkolás volt, de mégis majdnem,: még régi típusú vonatok mentek, amikor is elég sokan voltak, de találtam egy idősödő nőt, aki a lábát pihentette az ellentétes oldalú ülésen. Megkérdeztem, hogy leülhetek-e, mondja igen, de elvette a lábát onnan. Egy idő után konstatálta, hogy nem akarok rosszat, visszatette a meztelen lábfejét...:). Nehéz volt ott ülni úgy, hogy lopva ne nézzem a tappancsát.
2016. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem:D
2016. okt. 8. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Háát basszus, volt jó sok :D Mit is mondjak. Egyszer iszogattam egy csajjal, ilyen tizenévesen, bohóckodtunk egymással ő meg az arcomba nyomta a talpát :DD Gyilkos egy mozdulat volt :P
2016. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A négyes mindenkit elijeszt ,még csak a téma gondolatától is. :D
2016. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Isten hágja meg ezt a szart.. átugrott egy másik oldalra.. nem ide akartam. :D
2016. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!