Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiakhoz szól a kérdés. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiakhoz szól a kérdés. Ez miért olyan dolog, amit nem tudnak elfogadni vagy kezelni a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért baj és miért hihetetlen ha: valaki jól néz ki, intelligen és kedves, lehet vele beszélgetni, hülyéskedni is és sosem reklámozza, de egy szexorult is és egy igazi gátlástalan "ribizli" tud lenni az ágyban.
2016. okt. 9. 01:44
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
27%
#20 te elég messze vagy az intelligenstől
2016. okt. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%
Nekem pont ilyen nő az ideálom, amit leírsz. Csinos, intelligens, lehet vele beszélgetni és vadmacska az ágyban. Tökéletes vagy!
2016. okt. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
72%
Ahha, szóval te ezt így megállapítottad. Szerintem ez kicsit szubjektív vélemény. Mondjuk női betegség ez, a nő tökéletes a pali meg 1 alkalmazkodni nem tudó ro.hadék. Kérlek mesélj még.
2016. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arról van szó,hogy nem tudják elfogadni és kezelni, sokkal inkább arról lehet szó, hogy nem igazán van az ilyen nőkre precedens.

Vagyis ritka.

Ezért tűnik számukra hihetetlennek.


Bár az én szubjektív véleményem, de szerintem minden nő vadmacska az ágyban csak a megfelelő férfi kell hozzá aki mellett teljesen felszabadulhat és önmagát adhatja.

2016. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az is, hogy mennyire ismered magad. És erre a választ magadtól nem tudhatod meg. Legalábbis közvetlenül.
2016. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki itt leírta a véleményét és a gondolatait.

Légy szíves ne írjatok több privatot, mert nem szeretném kifejteni, hogy mit jelent pontosan a "ribizli" viselkedés.

2016. okt. 9. 09:59
 27/54 anonim ***** válasza:
96%

Ez itt a reklám helye volt, köszönjük. Amúgy pont abból látszik, hogy kis butácska vagy, hogy itt ajnározod magad. :)

Az igazi erény az lenne ha nem itt próbálnád meg letolni az emberek torkán ezt. Ha pedig az általad leírtak igazak akkor ezt a férfiak maguktól is észrevennék/felfedeznék benned. :)


Mivel nem teszik így...na mindegy úgyis tudod :)


30/N

2016. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
7%
#27: Egy igazi irigy nőt halhattunk. :)
2016. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
87%

Lányom, a tökéletesség unalmas. Továbbá, ha te tényleg így gondolkodsz magadról, akkor ez élőben kb százszorosan üvölt az arcodról és bizony az elég visszataszító. Volt ilyen "barátnőm", valami elképesztő, hogy milyen irritáló volt már csak az is, ha megszólalt. Talán elgondolkodhatnál a hozzáállásodon, mert nem mindig a férfiak a hülyék. Viszont köszi, hogy eszembe juttattad, miért nem vagyok hajlandó lányokkal barátkozni, időnként hajlamos vagyok elfelejteni.


N

2016. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
90%

28-as:


Nem vagyok irigy, nincs mire. Ezekkel a javakkal én is rendelkezem csak én nem jövök ide önigazolást keresni, meg reklámozni magam :)

2016. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!