Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiakhoz szól a kérdés. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiakhoz szól a kérdés. Ez miért olyan dolog, amit nem tudnak elfogadni vagy kezelni a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért baj és miért hihetetlen ha: valaki jól néz ki, intelligen és kedves, lehet vele beszélgetni, hülyéskedni is és sosem reklámozza, de egy szexorult is és egy igazi gátlástalan "ribizli" tud lenni az ágyban.
2016. okt. 9. 01:44
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
89%
Még szerencse, hogy szerény is vagy kérdező.
2016. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Miért függesz ennyire mások véleményétől? Abszolút nem rosszindulatból (vagy irigységből)... Én is ilyen vagyok, bár nem titkolom a szexhez való hozzáállásom. Szeretem a reakciókat, jó különlegesnek érezni magam. Szerintem te is tegyél nyugodtan így, fogd fel bókként.
2016. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Ki nem tudja ezt elfogadni?
2016. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Látom bár nem a nőkhöz szólt a kérdés megérkeztek azok akik valamiért nem tudtak megállni. :)

Jot mosolyogtam az irigy megjegyzéseken. :)

Reklám nem kell, ha valaki lenne annyira intelligens amennyire gondolja magáról akkor megértené, hogy ez egy kérdés volt és a gyengébbek kedvéért ismétlem, hogy a ferfiakhoz. :)

2016. okt. 9. 14:07
 35/54 anonim ***** válasza:
78%
Jajdeg€c!butavagy. Vagod hogy a dosa fanni ugyanezt nyomja? Rad is mindenki irigy. Lof@$zt. De biztos velem van a baj, mert nem tudnam kezelni a nagysagodat...
2016. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
A lepontozásból ítélve nekem is szólt a savazás, bár nem nagyon értem miért, amikor csak segíteni próbáltam. Az intelligens viselkedéstől nagyon messze van ez a veszekedés, amit lenyomtok... Pont ez az, hogy lehet akármilyen képet fölállítani magadról, azon előbb-utóbb átüt az igazi valód, kibuknak a kisebb-nagyobb "szépséghibák"... Ha valaki meglepődik, csodálkozik rajtad, valószínűleg azért, mert nem sokszor tapasztalta ezt még meg, hogy egyes emberek mennyire el tudják adni magukat első körben. Ezenkívül nem tudom mit vársz, ha "férfias reakciót", na abban igazad van, nem tudok segíteni...
2016. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Felettébb szórakoztatnak találom a bejegyzéseket. :)

35-ös tájékoztatnál, hogy kiről beszélsz? Az kicsoda? :) Tajekoztathatnál igazán. :)

36-os nem pontozok és nem foglalkozom sem az irigységgel sem azzal, hogy ki mit gondol a kérdésről.

Aki érdemben hozza tudott szólni annak köszönöm és mindenkinek aki nem akadt le a ribizlinél. :)

Szép napot mindenkinek! :)

2016. okt. 9. 14:59
 38/54 anonim ***** válasza:
Köszi a szép napot r.ibanc.:)
2016. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Szeretem, amikor van valakinek önkritikája és bevállalja, hogy ki is ő valójában, illetve ezt bizonyítja a megfelelő "aláírás" is amivel ellátja a nekem szánt üzenetet. :)

Köszönöm én is! A Nő. :)

2016. okt. 9. 17:53
 40/54 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas vagy aranyom. 33/f
2016. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!