Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis miért fél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért fél?

Figyelt kérdés
A barátnőm fél a szextől (még szűz), hogy fájni fog, nem fog úgy menni, ahogyan szeretné. Viszont beszélni sem mer rólla, cikinek tartja, még előttem is. Mondtam neki, hogy ne féljen és szóljon, ha bármi gond van, és úgy alakítjuk a dolgokat teljes mértékben. Hosszú előjáték, orál, stb. Hogyan és milyen módon tudnám még megnyugtatni, hogy ne féljen és semmi baj se legyen??

2016. okt. 9. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
arramég nem gondoltál hogy valószínüleg még éretlen a szexhez ha így érzi :)
2016. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem kezdeményezné, hogy legyen, vagy rosszul gondolom?? Sokszor ő kezdeményezi az előjátékot, miután beindít, én is benne vagyok természetesen. Folyamatosan mozog a péniszemnél, simogatja, minden olyan jel megvan, ami azt hozná magával, hogy kívánja a dolgot..
2016. okt. 9. 11:14
 3/9 icu75 ***** válasza:
88%
Persze hogy fél,teljesen természetes. Neked kell elérni,hosszú hónapok pettingelései során,hogy erősebb legyen a vágy mint a félelem.
2016. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél máshogy van. Én 3 hete vesztettem el. Nem féltem,nemis gondolkoztam ilyenen,hogy fájni fog,vagy negatívumként fogom megélni - eszembe sem jutottak ilyenek...Előszöris szerintem ne szexeljetek,hanem csak petting. Ameddig azt nem érzi hogy na most már nem vagyok ráfeszülve. És neki lehet ez jó pár hónapig el fog tartani,de legyél vele türelmes. 😊 Nyald ki alaposan,ujjazd meg,és ha kellően nedves lesz akkor megpróbálhatod betenni neki,lassan óvatosan,figyeld hogy élvezi e. Esetleg olyan pózba ahol egymással szembe vagytok. Figyeld hogy tetszik e neki. Kérdezgesd hogy jó így stb. Konkrétan az összes kívánságát teljesítsd. 😊 Ha kell segítség vagy tanács akkor szívesen adok,írjál privátban. Sok sikert! 😊 L
2016. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

1 szó:ketamin

úgy lesz túl rajta, hogy észre sem veszi

Kappa

2016. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az eléggé tud fájni, de ne mondd el neki.
2016. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A korotokról bölcsen hallgatsz, kérdező...
2016. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, barátnőm 18 éves! Ha arra céloztál volna, hogy 14-15-16 évesek vagyunk, nem. Emellett több mint egy éve vagyunk együtt.
2016. okt. 10. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Ebben az esetben rossz hírem van; nem te vagy számára az igazi. Erről nem tehetsz, mint ahogy nem tehet róla ő sem, hiszen nem illünk mindenkivel egyformán össze. Kívánja a szexet, és akarná csinálni, de még nem tudtad elvenni az eszét. Ehhez majd valaki más kell.
2016. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!