Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erotikus szavakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erotikus szavakat mondjak a barátnőmnek szex közben?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon be van indulva szokta mondani pl hogy "Dugj meg, hatalmas vagy...". Én is élvezem a dolgot. Szeretném viszonozni, de nem tudom hogy mit szeret hallani az ágyban egy nő!

2016. okt. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy kis k.. vagy, stb
2016. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Én pl. szeretem ha lequrváznak szex közben. :D
2016. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Minden csaj mást szeret. Van aki arra gerjed, ha azt ecseteled, hogy milyen forró, nedves, szűk a puncija, kemény a melle, van aki arra, ha közben kommentálod, hogy keményen dugod, hogy a tied, hogy azt teszel vele amit akarsz, van aki szerelmes szavakra, vagy akár arra, hogy egy mocskos ribi, és örüljön, hogy a farkadon lehet.


Szóval nincs recept, azt leszámítva, hogy aki az egyikre gerjed, az könnyen utálja a másikat, és persze 99%-ban a világért sem mondanák el, hogy azt szeretik ha közlöd vele, hogy milyen jó a farkad benne, de azt utálja, ha közlöd, hogy nedves :)

2016. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni hogy ő mire gerjed. Nem szeret szexről beszélni. Lehet hogy a finomabbakkal kezdem és alkalmanként haladok az egyre durvábbak felé. Nem merem rögtön lek..vázni.
2016. okt. 9. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Súgd a fülébe, hogy nyertél a lottón.
2016. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!