Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van? Széttett lábú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Széttett lábú lány és a nőcsábász? Dicsőség vs olcsó lány?

Figyelt kérdés
Nah. Undorítónak tartom hogy mindig a nők a r1bancok. Bármi van (egy éjszakás) Máris a nő az olcsó k@rv@ a pasi meg a menő hogy megfektette a lányt. Miért van ez? Ha valami alkalmi történik a pasival mindenki pacsizik a lány meg lett a r1banc akkor is ha valljuk be ezt nem egy ember "hibája". Ne haragudjatok de teljesen kiakadtam. Van egy barátom aki több mint barát. Kialakult egy szexkapcsolat. Ez eddig szép és jó de kiderült. A srác a nagy ász hogy sikerült engem megkapnia én meg a ringyó...
2016. okt. 9. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi egyforma!
2016. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1!

Nem is arról beszéltem. Én nem akarok ettől a pasitól semmi komolyat. És ő sem tőlem (ez tiszta) De az hogy ez kiderült és én vagyok az olcsó stb.. (Nem, nem vagyok az csak élvezem én is nah. De ttől még nem nyitom ki a lábam egy szembe jövőnek) De ő megfarkal bárkit aki szembe jön. Ő dicséretet "buksi simit" kap én meg azt hogy egy olcsó ringyó vagyok.

2016. okt. 9. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem kéne olyanokkal barátkoznod, akik elítélnek. Nekem is sok ismerősöm ment már bele ilyen jellegű kapcsolatokba, akár tartósan, akár egy éjszakára, nők is, férfiak is, mégsem ítéltem meg soha egyiküket sem. Mindig is látszott, hogy oka volt a dolognak. Mára mindegyik tisztességes családos, hűséges ember.

A hiba nem benned van, hanem azokban, akikkel körülvetted magadat.

2016. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert bármelyik nő bármikor találhat magának szexpartnert, ha akar, nőként ez nem kunszt. Egy férfi számára viszont komoly erőfeszítést és anyagi ráfordítást igényel az ilyesmi, legalábbis ha nem néz ki úgy, mint egy görög isten.
2016. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj ha élvezed! Csak ne az olyanokkal akik minden szembe jövőt ....! Valószínüleg rosszul választottál!

Csak az a baj, hogy a rendes pasik unalmasak, az izgalmasak után meg lehet panaszkodni, hogy milyenek!

2016. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés. :D
2016. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és miért kell vele foglalkozni?

melyik begyepesedett ember mit gondol

ász vagy te is vagy egyikőtök se :D

ennyi

2016. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!