Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért asszociálnak a rúdtáncró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért asszociálnak a rúdtáncról az emberek egyből arra, hogy ez ember könnyen kapható, olcsó nő?

Figyelt kérdés
Most már több mint egy éve űzöm ezt a sportot, és legutóbb volt egy érdekes beszélgetésem egy sráccal, aki mikor ezt megtudta, közölte, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, és nem egy büdös éjjeli pillangót. Többször találkoztam már elítélő pillantásokkal az általam választott sport miatt, de nem tudom megérte, hogy miért...

2015. aug. 11. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az embereknek ez még mindig az az éjjeli szórakozóhely, ahol a bugyikba tömködik az ezreseket-jut eszébe erről. Alig tudja valaki, hogy elismert sport lett belőle. Én mondjuk csak véletlen tudom, mert láttam a Talent külföldi adásai közt egy csajt, aki úgy csinálta, hogy a döntőig eljutott vele.Elég jól nézett ki, amit csinált. Nem csak szexi, de látszik, hogy egy normál ember nem tudná csak úgy megcsinálni.
2015. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rúdtáncosok könnyen kapható olcsó nők. Mármint a legtöbben nem sportként űzik, mint tudod.....:)

Mert akik a bárokban rúdon táncolnak, szerinted nehezen kapható, házasságcentrikus nők? :) Nem.

Na, ezért.

Te valószínűleg nem ilyen vagy, de sajna találkozhatsz előítéletekkel emiatt.

2015. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan nem tudod??

A rúdtánccal hagyományosan a prostik kellették (kelletik) magukat a kuncsaftoknak a kupikban. Innen önállósodott és vált külön sporttá, de ettől a gyökereitől nagyon nehezen fog szabadulni, ha ezt csinálod, ezzel számolnod kell

2015. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magyarázod meg eléggé!

Nekem van barátnőm, aki versenyszerűen rúdtáncol, de soha nem volt még belőle konfliktusa. Ha kérdezik, vagy szóba kerül, elmagyarázza, hogy ő nem szórakozóhelyen vonaglik egy rúdon, hanem sportol :) Sosem volt ebből félreértés. Sajnos ez van, még a köztudatban nem ragadt meg eléggé a rúdtánc, mint sport.

2015. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Hát, mert talán így terjedt el jobban a köztudatban. Linkelj be neki egy videót erről a dologról, hátha változik a véleménye (ha ez számít).

25/F

2015. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Használd a rúdsport kifejezést inkább
2015. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon szívesen megnézném a sportodat, hogyan csinálod, de többet nem akarnék tőled.
2015. aug. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Hu de fel bosszantanak az ilyen emberek..! Pl: Télen nyáron kilog mindene a ruhából úgy mászkál kisgyerekek, ferfik elott állandóan. Utána meg mondja hogy, miért mondjak ram h rib...?

na most szerinted. Amikor a rudon tekered a... , pucsitasz, meg vonaglasz, szerinted mit mondanak rad?? Szerintem egy normális férfinak megalázó lenne hogy a barátnője vagy a felesége egy tudom vonaglik. Errol ennyit.

2016. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!