Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok akik ezt szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik ezt szeretik és csinálják?

Figyelt kérdés

Régebben összeakadtam itt gyakorin egy lánnyal és hát szextingeltünk, vagyis egész személyre szabott erotikus leveleket váltottunk... élveztem nagyon de aztán eltűnt a csaj. Állítása szerint elég igényes szövegeket írtam, bár kitudja.

Vannak lányok akik ezt szívesen és gyakran szokták csinálni? Nekem most így, ahogy eszembe jutott, eléggé hiányzik, de csakúgy nem bukkan ilyenekre az ember..


Illetve ha már kérdezek, akkor azt is megkérdezném: mi volt, milyen volt a legjobb erotikus levél amit kaptatok, esetleg mi a tapasztalatotok, milyen kapcsolat alakul ki szexting-partnerek között?



2016. okt. 11. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csinÉltam már ilyet sráccal
2016. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Én is villanyleveleztem már itt is meg magán postaládából is így lánnyal.

Nem volt rossz, de sose lett belőle több, és engem ez idegesít picit. :( Pedig virtuálisan mindig kielégítettük egymást 1000%-ban...

2016. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Kíváncsi lennék ezekre az igényes szövegekre. :) Én még gyakorlatlan vagyok benne, de izgat a téma. Ha sexting partner, akkor annyi is marad, nálam nem jöhet szóba több, ha viszont a partnerem, akkor egyértelmű a kapcsolat milyensége. A legjobbakat egyébként a mostani partneremtől kaptam eddig. :)


L

2016. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen lányt keresek. :)
2016. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak, én párakkal már szextingeltem így, de egy két nap után ugyanúgy felszívódtak, akárcsak a többi lány ezen az oldalon. :/
2016. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aaaaaj és tuti, h lány írt vissza? :D Inkább neked is csak az illúzió volt fontos. A való világ odakinn van, nem a gép mögött!
2016. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szánalmas vagy. Biztos vagy benne ,hogy lány volt?!
2016. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
59%

Én is csináltam már ilyet fiúval az oldalon, de ő is eltűnt

L

2016. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Biztosan lány volt, kb egy éven keresztül leveleztünk, láttam róla képet, tudtam rola rengeteg személyes dolgot, sokat vitatkoztunk végül teljesen más témában... mindegy, a lényeg, hogy tényleg lány volt


És nem is igazán szextingeltünk, inkább erotikus történeteket írtunk egymásnak, nemegészen érzem a különbséget, de na:D

2016. okt. 12. 10:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is csináltam régebben lánnyal, de jobb ha élőben fedezhetjük fel egymást... :) Ha van erre nyitott lány (találkozásra), akkor írhat ;) Nem vagyok semmi jónak az elrontója ;) :P


37F

2016. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!