Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb pasi sok szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi sok szexet akar. De miért mindig más nővel?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt is.

Ma is például, hogy egy srác meg akar fektetni egy bizonyos csajt. Szerinte a csaj is benne lenne. Hogyan tudná megfűzni 1-2 alkalomra?

Miért csak 1-2 alkalomra? Aztán meg nyafognak, hogy nem találnak nőt maguknak, nem szexeltek már mióta.


Kicsit saját elkeseredés. Ezért a kérdés.

Mindig amikor eldöntöm, hogy akkor csak szex kell, rendszeres, egyvalakivel. Megbis beszéljük a delikvenssel. Minden ok-nak tűnik, aztán köddé válik. Vagy 1-2 szex után, vagy már petting után.

Nem vagyok szép, ez nem titok. De ápolt igen.


Azt vettem észre, hogy aférfiakban is megvan ez a "megkapom amit akarok, de akkor már nem is kell" című hiszti.


2016. okt. 12. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Soha életemben nem volt se alkalmim, se kifejezett szexkapcsolatom senkivel, viszont ezt leírom. Egy szexkapcsolatnak nem pont az a lényege, hogy mindenfajta kötöttség, érzelem nélkül dugtok párat és kész? Ott ne számíts arra, hogy felhív, hogy hogy vagy, vagy hogy mozi, ilyesmi, nem. Semmi nem garantálja azt, hogy 2 hét múlva keres vagy nem, azt meg pláne, hogy az alatt a két hét alatt kivel volt. Viszont nem kéne ezt rásütni minden férfira. 4 éve boldog párkapcsolatban vagyok az első szerelmemmel, és én így vagyok boldog. Nem, nem akarom kiélni magam, megteszem azt a barátnőmmel, nem vágyok más lányra és kész. Ha normális, hűséges férfit akarsz, akkor ne feltétlen a szexkapcsolatos faszikat keress, ha meg csak azt keresel, akkor ne csodálkozz, ha ilyenek lesznek. 23/F
2016. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kissé félre értettél.

Nem lelkizni akarok senkivel. Bár, ha baráti a viszony az csak pozitív dolog. Szexet akartam. Rendszereset. Egy embertől. De nincs ilyen ember. Mindenkinek elég lenne 1-2 alaklom. Nem értem miért, ha lehetne több is.

2016. okt. 12. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Te nem értesz. Szexkapcsolatban minek ragadjon le bárki 1 embernél? Ha csak egy emberrel akarna szexelni a srác, akkor azt párkapcsolatnak hívnák, nem szexkapcsolatnak.
2016. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont az a lényeg, hogy akihez nem kötődsz lelkileg, az csak pár alkalomra kell, főleg, ha nem is túl élvezetes vele...ilyenkor egy férfi lelécel.
2016. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én benne lennék több alkalomra is. De egyén válogatja. Van aki cserélgetni szereti a partnerét.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utlsó. Azt alkalmi kapcsolatnak hívják!

Szexkapcsolatban nem szólunk bele egymás magán életébe. Csak a szex rendszeres. És egy kultúrált emberi lény igen is ráír a másikra ha megunta azt.

2016. okt. 12. 15:41
 7/11 A kérdező kommentje:
4-enek akart menni. Bocs.
2016. okt. 12. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
engem érdekelne 1 lány állandó szexkapcsolatra.nem 1,2 alkalomra. Volot régebben 1,5 évig tartott.
2016. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben volt ilyen igényem. Most meg inkább állandóan ugyanazzal szexelnék, de sajnos ritkán van alkalmunk (havi 1x). 37F
2016. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nem baj, ha nem akarnak feleségül venni, de nem 1-1 alkalom a célom minden pasival. Velem is volt olyan, hogy megbeszéltük a heti rendszerességet, aztán mégis 1 alkalom lett... Más egy szexkapcsolat és más az alkalmi szex, benne van a nevükben a jelentésük. Igazából én sem értem, gondolom ha több nőt megkaphatnak egymás után, akkor miért csak eggyel szexelnének. A férfiaknak így is úgyis orgazmusuk lesz, egy nőnek ritkán azért egy idegennel. Én meg így inkább szórakoztatom magamat... 24L
2016. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!