Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok arról hogy szeretkezés közben szopogatják nyalják kényeztetik a melleitek? Mennyire szeretitek? Mi a kedvenc kényeztetési módotok?

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek szép formás mellei vannak és tele vannak tejjel mennyire percerz azt szopogatni? Szerintetek?

2016. okt. 12. 17:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem ha fogdossák
2016. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem beindít. Nagyon. De már az is, ha még nincs aktus, és előjátékként finoman masszírozza, bekapja a mellbimbómat. Szerintem ez nem kifejezetten a perverz kategória.
2016. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés azon része perverz, ha egy nőnek tejtől dagad a melle és maszírozás markolászás nyalogatás után megszívom... esetleg efféle tapasztalat van? Odáig vagyok a mellekért ez van.. :))
2016. okt. 12. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt.
2016. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, ha gyengéden (!) markolásszák a mellem, szájjal v. ujjal kényeztik a bimbóm.

Mikor volt benne tej, mert szoptattam, imádtam, ha férjem is szopogatja, kiszívja, ami benne maradt.

Sőt, néha hálás is voltam értem, mikor már annyira meg volt duzzadva, h. szinte fájt, akkor ajándék volt, amit tett. (Ő meg élvezte, h. "nagy dudáim" lettek.

Nem gondolom, h. ez perverz (sőt a védőnő is mondta, h. 'besegíthet' a párom is, h. ne gyulladjon be a mellem).

2017. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!