Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretném ha egy lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném ha egy lány a barátom lenne melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ha lefekszem vele vagy ha nem? Valahol azt olvasom lány és fiú barátság csak sex után lehetséges. Valahol meg azt hogy sex után már nem. Ö szerette volna egyszer, de nem mentem bele. Eléggé megbántottam, azt mondja ez soha többé nem lesz. Azt hiszi nem találom vonzónak, ami nem igaz. Emberileg kedvelem, de társat nem látok benne. Fiú vagyok egyébként. Látom helyrehozhatatlan kárt okoztam, talán ezért nem is lehetséges a fiú lány barátság? Pedig az elején a lány volt az aki nagyon ragaszkodott a barátsághoz.

2016. okt. 13. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség hogy lány fiú barátság csak szex után lehetséges.. Nekem is van fiú barátom és soha nem feküdtünk le semmilyen szexuális dolog nem történt közöttünk.. Még is nagyon jó barátok vagyunk. 22 L
2016. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lány többet érez irántad mint barátság ezért akart veled lefeküdni... A " barátság extrákkal " dolog meg a finom kifejezés arra hogy szexpartnerei vagytok egymásnak annyi különbséggel, hogy nem két idegenről van szó hanem olyan emberekről akik ismerik egymást..... Szex után persze hogy már nem lesz olyan a " barátság " hisz mind a ketten tudjátok hogy mi történt...
2016. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem sex után más lett volna. Csak önértékelési gondja is van hogy pici a melle. Mondta is utána ezt. Hát valahogy majd helyrehozom a dolgot.
2016. okt. 13. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki a tököm mesélte be neked azt, hogy Evolúció bácsi azért "teremtett" nőt és férfit, nőstényt és hímet, hogy barátkozzanak egymással? Ha barátot akarsz, a fiúk közt keresgélj, ha meg csajozni, akkor ne töketlenkedj.

"Ö szerette volna egyszer, de nem mentem bele."

Pfff!

2016. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!