Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szebb lánnyal jobb is szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebb lánnyal jobb is szex? Vagy csak az "esztétikai élmény" miatt gondoljuk úgy?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért de egy szép csinos bomba nő is lehet pocsék az ágyban.. És egy kevésbé szép lánnyal is lehet felejthetetlen élmény a szex... Nem a kinézet szabja meg hogy ki milyen az ágyban illetve milyen vele a szex (22/L)
2016. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy a külső a szexuális teljesítmény szempontjából. Általában egyébként ők a rosszabbak, mivel azt hiszik sokan, hogy elég ha jól néznek ki. A kicsit csúnyácska lányok meg bőven próbálnak kompenzálni az ágyban, így általában sokkal vadmacskábbak, mint a szépek ;-)
2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen a szép nők nagyrészének szinte semmit se kell tennie ahhoz, h a pasi elmenjen! Az átlagos nők általábban ügyesebbek az ágyban, a csúnyábbak viszont nagyon hálásak......

Életem legjobb dugásai nem a szebbekkel voltak!

2016. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
voltam már kegyetlen rusnya nővel, és lehetett a szentem bármilyen odaadó, nyelhette mélytorokra, engedte popsiba, mégis nagyságrendekkel rosszabb volt az az együttlét, mint egy szép virágszállal, akiben semmi szenvedély. De ha választani kellene, hogy jó szex egy átlagos lánnyal, vagy átlagos szex egy nagyon szép lánnyal, akkor én inkább a jó szexet választanám.
2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Hiába szép ha az ágyban csak mozdulatlanul fekszik mint egy darab fa és várja a csodát! Az ilyen hozzá állás nagyon sokat ront az élményen!
2016. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a tapasztalatom, hogy szép nők az ágyban nem igazán tesznek semmit. Azt gondolják, elég ha szépek.

Tökéletes test, persze kit ne indítana be, de lehangoló, hogy látom ha nem élvezi, vagy hogy ott sincs lélekben.

Az átlagos lányok viszont nem azzal foglalkoznak, hogy hogy áll a hajuk közben, vagy nem kenődött-e el a szemfestékük, hanem lazábbak, élvezik a szexet és odaadóbbak.

2016. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszeri alkalomról van szó akkor a bombanőt választom egyértelműen.. de hosszútávon egy átlagos de cserfes lány számomra jobb választás. :)

25f

2016. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

ha olyan extrém dolgokról beszélünk, mint összehasonlítunk egy szexi darab fát meg egy nem annyira szexi vadmacskát akkor persze a vadmacska a jobb

De a szép az szép. Lehet pasi, lehet nő. Egy bizonyos szépsége legyen a másiknak amire gerjed az ember, és ahogy a másik írja, nekem tökmindegy mennyire jól tud szopni a csúnya lány, de ha számomra csúnya akkor nem szophat le.


És még ha annyira nem is aktív az ágyban, azért egy gyönyörű testet magadévá tenni nagy élmény!!!

2016. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na igen, persze szóba jön ilyenkor az a kérdés is, hogy kinek mitől jó a szex. :)
2016. aug. 24. 08:04
 10/17 János Gilján ***** válasza:
72%
A feleségem szép is és életem legjobb szexuális partnere. Ostoba és szűklátókörű hozzáállás, hogy aki szép az béna, aki meg ronda az fergeteges az ágyban. A szépség egy változó az egyenletben, ami önmagában persze nem sokat jelent, de a hiánya mégis problémát okozhat. Szerencsére a szépséget nagy mértékben lehet fokozni megfelelő életmóddal és egy boldogan sugárzó személyiséggel.
2016. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!