Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett lányok: nektek jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lányok: nektek jobban bejönnek a mackósabb pasik? Hízlaljam még magam?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a molettebb, kövérebb lányok jönnek be, 100-120 kg is nagyon szokott tetszeni.


Viszont én vékonyabb voltam mindig is, 177 cm, 70-72 kiló. Több visszajelzést kaptam ducibb lányoktól, hogy őket feszélyezné, hogy ekkora a különbség alkatban, főleg szex közben.


Emiatt egy ideje hízókúrába kezdtem, igyekszem úgy enni és mozogni, hogy izom és zsír vegyesen jöjjön fel. Most 79-80 kiló vagyok, de még egy 5-10 kilót fel szeretnék szedni, hogy "mackósabb" legyek, és a kövérebb lányok mellett arányosabb pár lehessek.


Mit gondoltok erről? Folytassam még?


23/F



2016. okt. 13. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép
2016. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képet ide nem szeretnék feltölteni, de ha valaki ír, küldhetek magánban.
2016. okt. 13. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én telt nő vagyok és igen, nekem jobban bejönnek a nagyobb férfiak, de óva intelek tőle, hogy ilyenné akarj válni.

Ez az én ízlésem, mikor vékonyabb voltam, akkor is ez tetszett. Nem függ a testalkatomtól az, hogy mit látok vonzónak. Ha negyedekkora lennék (ami azért elég durva lenne :D Ö) akkor is ezekhez a férfiakhoz vonzódnék.


Ugyanúgy, ahogy te vékonyabb férfiként a teltebb nőkhöz vonzódsz találni fogsz olyat, aki telt nőként a vékonyabb férfiakhoz vonzódik. Megváltozni soha senki kedvéért nem kell és nem is szabad, kizárólag magadért. Ha te tetszel magadnak és jól érzed magad a bőrödben, akkor minden a legnagyobb rendben :)

2016. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a vekony pasik jottek be. Nem szeretem a mackos alkatot, ugy ereznem, mintha ket brumi bandujolna egymas mellett.:) Ugyhogy ne hizlald magad.:)
2016. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a vékony pasik tetszettek.

Lehet, hogy azért nem feszélyez az alkatuk, mert alacsony vagyok, és ha egy-két fejjel magasabb, még vékonyan is ő a "nagy és erős" férfi.


A legjobb az lenne, ha csak egy lánynak akarnál tetszeni, nem mindenkinek! Az sose jön össze.

2016. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportosan vagyok 180/85. Mackós 100 felett lennék. Elég agyatlan egy kérdés...
2016. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én ízlésem szerint jobb, ha még hízlalod magad!! Azt én nem várnám el, hogy a pasi ugyanolyan kövér legyen mint én, de azért ne legyen nagy különbség.

N a 100-120 kilós fajtából

2016. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!