Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Tényleg létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Tényleg létezik olyan, hogy valakit annyira megcsinálnak, hogy utána nem tud rendesen járni? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 17:24
1 2
 1/13 Jázi :) ***** válasza:
69%
Létezik. Vagy olyan dolog történik véletlen aminek nem kellett volna, vagy túl heves volt a történet :D
2016. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Létezik. Volt már ilyenben részem nem is egyszer. Akadt sajnos partner, aki akkora fájdalmat okozott azzal, hogy nem figyelt, de szerencsére több volt a példa arra, hogy annyira jó volt, hogy hihetetlenül elernyedtek az izmaim, és képtelen voltam mozdulni a menet után egy jó ideig.
2016. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Én csak a fáradtságtól.


N.

2016. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Létezik hát:)

nekem exem nem ment suliba,mert az ágyból nembírt felkelni mikor először megdolgoztam. Túl nagy volt neki a méret,bevallani nem merte/akarta játszotta a nagy kislányt,utána meg egy hétig jajjgatott:D

2016. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

max csak azért nem, mert részegek :DD

#4 te meg egy nagy kamus vagy.

2016. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

járni tudtam de olyan már volt hogy amikor leültem szabájosan felszisszentem mert sajgott odalent mindne, de mergérte mert kegyetlen jó dugás volt!


22L

2016. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a megcsinálnak jelző elég alpári.. De volt már rá példa hogy alig bírtam lábra állni és teljesen le lassult a járásom mert legyengültek a lábaim majdnem összeestem... 22 L
2016. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőmet szoktam ennyire, szóval igen, létezik :)
2016. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem percekig rángatja az ideg a combizmaimat, ha igazán megkapom! Legutóbb felkeltem inndi, de elestem!

Másnap alig tudunk lemenni a lépcsőn, de nagyon szeretem, megéri! :-D

24 párkapcsolatban élő l :-D

2016. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*inni.. már írni se tudok, ez is egy hatás....
2016. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!