Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha egy pasi megaláz a szexben? Kemény vad francia, pofozás, szájbaköpés? Mi volt a legvadabb ami történt veletek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 05:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán. De bizonyos keretek között igen. Mi volt a legdurvább? Olyan pofont kaptam hogy letört az álkapcsom. Na az dúrva volt, pedig nem akart akkorát ütni.. Aztán az ügyeleten ki kellett találni valami hülyeséget hogy mi is történt velem

.. 22 L

2016. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
El tört bocs elírtam *
2016. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Véletlenül eltorte az allkapcsod? Ahhoz nem kis pofon kell, meg ököllel sem mindegy hogy utod meg. Ez kamu.
2016. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szeretem megalázni a lányokat,szerintem a testüket használni nagyobb élvezet az ő vágyaik kiélése érdekében. Szívesen. Ismerkednék olyan lánnyal ki szereti ha kutyapózban megmarkolják a haját és miközben így tehetetlen,reszelik hátúlról hog csattog a popsija.
2016. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
76%
Dóm xD
2016. okt. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nekem Dom kell nem pedig egy szadista ...

2016. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ütnék meg egy nőt szex közben viszont annál jobban megdugnám :)
2016. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

A Dom es a szadista kozott hatalmas a kulonbseg

A szadista elvezi az ha fizikailag banthat ha agressziv lehet ha pofoz ha kenyszer franciaztat, ez a fajta csak elveszi ami kell ugy h nem biztos h kapsz is durvan banik vele parancsolgat a tested csak egy eszloz neki a sajat elvezetehez, sok esetben elszall agyilag nem tudja a sajat tetteit kontrollalni


A Dom azt elvezi h a hatalmaban tart h benne van a fejedben akkor is ha nincs veled, csak akkor kapsz fizikai fajdalmat ha buntet, jol manipulanja az erzelmeidet, rajtad kereszul eri el h te is vaggyal arra amit.o kitalal, neki elvezet h kontrolalhatja a orgazmusod azt akarja h elvezd te is a kiszolgaltatsagot.


Ezek a tipusok a ket szele de alt mind a ket veglet benne van az emberben de mas mas aranyban ...

Nekem szemely szerint a masodik tipus jon be ... Ugy uralkodjon a testemen h az agyammal teszi ezt :-)

2016. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk rendszeres az alázás. Van hajtépés, pofonok, kényszer orál, tágítás, pofázás, köpés stbstb. Nekem a megalázott szerep nagyon bejön és hatalmas élvezetet nyújt. Soha nem volt még belőle baj, nem maradtak nyomai, de olyan előfordult, hogy akkora pofont kaptam mikor a pasim előtt térdeltem, hogy hátra estem tőle. Pasim rögtön látta, hogy nincs baj (nem is volt semmi, csak egyensúlyvesztés) és rögtön lereagálta parancsokkal. Gyorsan visszatérdeltem és büntiből az orrom is befogta miközben a torkomban volt a farka.

Mi így szeretjük!

2016. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
#9-es! Nagyon izgatóakat írsz. Nagyon jó ezt olvasni. Egy Nő, aki igazán élvezi, ha keményen b....
2016. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!