Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond, vagy a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, vagy a szex tényleg túl van értékelve?

Figyelt kérdés

Szó se róla szeretek a párommal együtt lenni, és örömöt okozni neki, de úgy kifejezetten nem tartom egy nagy dolognak. Nyilván mindenkinek más a szexuális igénye, de ha ritkábban lenne sem, okozna akkora gondot. Úgy érzem nem ez a legfontosabb, (számomra legalábbis) egy párkapcsolatban.

Ti hogyan vélekedtek?


2016. okt. 14. 17:24
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
93%
Nem kell mindennek a szex körül forognia. De azért elég fontos dolog,hogy működjön ez is egy párkapcsolatban.
2016. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled van a gond. Igenis fontos a szex, és nagyon is jó csak ti nem jól csináljátok ezek szerint. Persze ha valami oknál fogva nem tudnánk szexelni pl. baleset stb. nem hagynál el a párom, hisz szeretem és tényleg nem a szex a legfontosabb de akkor is fontos.
2016. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már máik partnered az aktuális párodon kívül?


Nekem nagyon fontos a kapcsolatban a szex, és amúgy is, alkalmik több partner.


Lehet neked mások az igényeid, a lényeg hogy a párod igényeivel passzoljanak és akkor nincs gond.


23N

2016. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. Te ilyen vagy. Vagy csak unalmas már a párod, ellaposodott a kapcsolatotok, hiányzik belőle a tűz.

Nekem nagyon fontos a szex, ha nem is minden nap csinálnám, de mondjuk minden másnap simán. Egyszerűen imádom csinálni, ha pár nap eltelik úgy, hogy nincs szex, a falat tudnám kaparni. Sokszor, hiába vagyok párkapcsolatban, akkor is megoldom magamnak a párom mellett, mert nagyobbak az igényeim mennyiség terén, mint neki.

29N

2016. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet régimódi vagyok de nekem a párom a legfontosabb amikor együtt vagyok valakivel. Egymáshoz igazitjuk az igènyeinket
2016. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alacsony a tesztoszteron szinted úgy általában. Akinek magasabb, azt jobban érdekli a szex


Higgyétek el tényleg, hogy ez biológiai dolog is.

2016. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nekem ő az első, neki már volt más előttem. Azt se mondanám hogy a kapcsolat el laposodott volna, ugyan úgy szeretjük egymást mint korábban. Hamarosan össze is költözünk. A tesztoszteron nem tudom mennyire szólhat közbe, van amikor már egy csóktól, vagy egy összebújástól is merevedésem lesz. Volt aki azt írta privátban hogy aszex vagyok, szerintem meg nem, mert nem undorodom a szextől, csak annyira nem kívánom. Heti 2, ha kívánósabb akkor többször is szeretkezünk.
2016. okt. 14. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretitek egymást és hogy összeköltözést terveztek, az egy dolog. A párkapcsolat ezek mellett is el tud laposodni. És ha ez megtörténik, akkor csökkenhet a vágy a szex után.
2016. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!